Kézilabda kupa
3. forduló (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | JUHÁSZ Gabriella | Storhamar Handball Elite | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
2. | FREDRIKSSON Moa | Storhamar Handball Elite | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
4. | GOJKOVICS Jelena | ZORK Jagodina | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | OSZIPOVA Nagyezsda | HC Zvezda | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
6. | HAGGERTY Tamara | TusSies Metzingen | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
7. | NOSIKOVA Alena | Handball Club Lada | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
8. | AOUSTIN Camille | Siófok KC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
9. | NZE MINKO Estelle | Siófok KC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
10. | NICK Viktória | Dunaújvárosi Kohász KA | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
11. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
12. | KRPEZS-SLEZAK Katarina | ÉRD HC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
13. | PINTEA Crina | Paris 92 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
14. | SERCIEN UGOLIN Oceane | Paris 92 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
15. | INGSTAD Vilde | Team Esbjerg | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
16. | JENSEN Anette | Team Esbjerg | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
17. | JÖRGENSEN Line | Team Esbjerg | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
18. | BREISTÖL Kristine | Team Esbjerg | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
19. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
20. | MATUSZCZYK Sylwia | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
21. | URTNOWSKA Ewa | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
22. | BOUQUET Chloe | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
23. | BURLET Lindsay | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
24. | ILLARJONOVA Anasztasija | HC Zvezda | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
25. | TOMESCU Andrada | SC Magura Cisnadie | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
26. | PEREZ BUFORN Paulina | Club Balonman Atletico Guardes | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
27. | GARJEVA Julia | Kubany | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
28. | MISEVSZKA Stefanija | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
29. | MIKULÁŠKOVÁ Veronika | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
30. | BEHNKE Julia | TusSies Metzingen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
31. | WEISHEITEL Saskia | BV Borussia 09 Dortmund | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
32. | TRIFUNOVICS Jelena | SCM Craiova | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
33. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
34. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
35. | KJÄLLHAGE Evelina | H 65 Höörs HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
36. | JOHANSSON Anna | H 65 Höörs HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
37. | ZSIZSICS Nikoleta | ZORK Jagodina | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
38. | KOSTELNA Alica | DHK Banik Most | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
39. | AMEGA Delaila | TusSies Metzingen | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
40. | LEVEQUE Alice | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
41. | GOLBA Zeina | Paris 92 | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
42. | APETREI Oana-Valentina | SC Magura Cisnadie | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
43. | CSERBAK Olga | Handball Club Lada | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
44. | GAFONOVA Marija | Handball Club Lada | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
45. | TARASZOVA Kristina | Handball Club Lada | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
46. | HMIROVA Tatjana | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
47. | GONZÁLEZ Mireya | Siófok KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
48. | SZALAI Babett | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
49. | SZEKERCZÉS Luca | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
50. | CIFRA Anita | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
51. | FERENCZY Fruzsina | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
52. | ARROJERIA Esther | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
53. | TERÉS Nekane | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
54. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
55. | KARSTEN Elke | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
56. | ARDERIUS Silvia | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
57. | LASSOURCE Corale | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
58. | LAVKO Jelena | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
59. | JERÁBKOVÁ Markéta | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
60. | KIRÁLY Réka | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
61. | LANDI Gabriella | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
62. | SCHATZL Natalie | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
63. | TÓTH Gabriella | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
64. | FOGGÉA Julie | ÉRD HC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
65. | MALÁ Veronika | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
66. | LASSOURCE Deborah | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
67. | MAZENS Alice | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
68. | POLMAN Estavana | Team Esbjerg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
69. | SOLBERG Sanna | Norvégia | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
70. | JACOBSEN Marit | Team Esbjerg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
71. | DANIELSSON Clara | Team Esbjerg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
72. | TOFT Sandra | Dánia | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
73. | PERA Florentin | SCM Ramnicu Valcea | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
74. | VASZILEVSZKAJA Natalia | Fehéroroszország | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
75. | KHOUILDI Ines | Tunézia | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
76. | FLORICA Elena | SCM Ramnicu Valcea | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
77. | LÖSETH Tonje | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
78. | HAUGSTED Line | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
79. | HANSEN Amalie | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
80. | DAHL Ida-Marie | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
81. | JENSEN Line | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
82. | JOVANOVICS Marija | ZORK Jagodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
83. | GLISOVICS Marina | ZORK Jagodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
84. | VUCSKOVICS Tanja | ZORK Jagodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
85. | KOWALSZKA Agnieszka | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
86. | GEGA Marta | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
87. | MOLDRUP Mia | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
88. | KOLCZYNSKI Amanda | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
89. | FAURE Juliette | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
90. | RAJNOHOVA Monika | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
91. | TOURE Djeneba | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
92. | KOUYATE Aissatou | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
93. | NUNEZ NISTA Maria | ES Besancon Feminin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
94. | CSERNOVA Julia | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
95. | TRJOBCSUK Alina | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
96. | NYIKITYINA Natalja | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
97. | CSERKOVJUK Anasztasija | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
98. | ZAHAROVA Tatjana | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
99. | BOGDASEVA Anna | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
100. | GORAN Victoria | SC Magura Cisnadie | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.