Kézilabda kupa
2. forduló (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | GROA Dorthe | Fredrikstad Ballklubb | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
2. | TOMESCU Andrada | SC Magura Cisnadie | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | BELMAS Viktoria | MKS Zaglebie Lubin | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
4. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | BÁRÁNY Krisztina | Hypo Niederösterreich | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
6. | KAISER Stefanie | Hypo Niederösterreich | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
7. | EINARSDOTTIR Hildigunnar | BV Borussia 09 Dortmund | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
8. | IRIMIA Raluca | HC Zalau | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
9. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
10. | PINTEA Crina | Paris 92 | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
11. | EKOH Karichma | Neptunes de Nantes | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
12. | SZAMOKINA Darja | HK Asztrahanyocska | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
13. | BACAOANU Raluca | SCM Ramnicu Valcea | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
14. | CHRISTIANSEN Kjuus | Fredrikstad Ballklubb | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
15. | KIEFFER Ilona | ES Besancon Feminin | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
16. | GARJEVA Julia | Kubany | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
17. | GOLIKOVA Julia | Kubany | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
18. | OSZIPOVA Nagyezsda | HC Zvezda | 2 (4 perc) | 1 | 2,00 |
19. | VEGESKÁ Veronika | DHC Slavia Praha | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
20. | JACSKOVÁ Eliska | DHC Slavia Praha | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
21. | MISOVÁ Adriana | DHC Slavia Praha | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
22. | AMREIN Sabrina | SPONO Eagles | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
23. | SIRIÁN Szederke | Dunaújvárosi Kohász KA | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
24. | HVENFELTH Sofia | H 65 Höörs HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
25. | DÜVEL Mieke | Buxtehuder SV | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
26. | DAHL Ida-Marie | Viborg HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
27. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
28. | SKOGRAND Stine | Ikast Handbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
29. | GÓMEZ SUAU Carla | Club Balonman Atletico Guardes | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
30. | VALERO Sarah | Club Balonman Atletico Guardes | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
31. | HANSEN Marie | Byasen Handball Elite | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
32. | AARDAHL Maren | Byasen Handball Elite | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
33. | ENKERUD Tonje | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
34. | VASZARI Virág | BV Borussia 09 Dortmund | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
35. | MACK Linda | BV Borussia 09 Dortmund | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
36. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
37. | WESTBERG Emelie | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
38. | FILKOVÁ Tatjana | IUVENTA Michalovce | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
39. | KARASEVA Anasztasija | HC Zvezda | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
40. | LISTOPAD Anasztasija | HC Zvezda | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
41. | LAURETTI MATOS Cyrielle | Jomi Salerno | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
42. | GOMEZ Suleikiy | Jomi Salerno | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
43. | COPPOLA Antonella | Jomi Salerno | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
44. | DALLA COSTA Ilaria | Jomi Salerno | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
45. | FREY Sonja | Paris 92 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
46. | BEHNKE Julia | TusSies Metzingen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
47. | HAGGERTY Tamara | TusSies Metzingen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
48. | HÁRSFALVI Júlia | DVSC SCHAEFFLER | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
49. | KOZSOKAR Krisztyina | HK Asztrahanyocska | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
50. | VASZILEVSZKAJA Natalia | Fehéroroszország | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
51. | KHOUILDI Ines | Tunézia | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
52. | LOPEZ Marta | SCM Ramnicu Valcea | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
53. | ILKOVA Lencse | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
54. | GÜLER Yasemin | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
55. | RØNNING Andrea | Fredrikstad Ballklubb | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
56. | BURLET Lindsay | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
57. | MATLASKOVA Jekatyerina | Kubany | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
58. | ARCJUKOVICS Lilja | BNTU-BelAZ Minszk | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
59. | GOLUBEVA Anna | BNTU-BelAZ Minszk | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
60. | RUDKOVSZKAJA Tatjana | BNTU-BelAZ Minszk | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
61. | MACK Linda | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 | |
62. | HORACEK Tamara | Paris 92 | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
63. | KILIC Eda Nur | Muratpasa Belediyesi SK | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
64. | AYGLON Saurine | Neptunes de Nantes | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
65. | BORGES Juliana | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
66. | SLABÁ Klara | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
67. | CHLUPOVÁ Jana | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
68. | TULIPANOVÁ Martina | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
69. | COSTA Mariana | Brazília | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
70. | CAVALEIRO Deonise | SC Magura Cisnadie | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
71. | ARAUJO Larissa | SC Magura Cisnadie | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
72. | MOLDOVAN Ada | SC Magura Cisnadie | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
73. | DIAS MORESCHI Gabriela | SC Magura Cisnadie | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
74. | BARKÓCZI Dorina | Siófok KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
75. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
76. | JEZICS Katarina | Siófok KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
77. | GEIGER Melinda | Siófok KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
78. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
79. | DE SOUZA Karoline | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
80. | KÁLDY Lili | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
81. | HÁMORI Konszuéla | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
82. | ASELMEYER Carina | SPONO Eagles | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
83. | SPAAR Nadja | SPONO Eagles | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
84. | NICK Viktória | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
85. | CIFRA Anita | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
86. | BOUTI Fruzsina | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
87. | GROSCH Vivien | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
88. | ÜNSAL Birol | Muratpasa Belediyesi SK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
89. | TOPRAK Yagmur | Muratpasa Belediyesi SK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
90. | SAHIN Yasemin | Muratpasa Belediyesi SK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
91. | BOZDOGAN Döne | Muratpasa Belediyesi SK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
92. | ÖZEL Yeliz | Muratpasa Belediyesi SK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
93. | OLSSON Anna | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
94. | LINDQVIST Emma | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
95. | JOHANSSON Anna | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
96. | PRIOR Lisa | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
97. | LOTT Annika | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
98. | GUBERNATIS Friederike | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
99. | DÖLLE Isabelle | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
100. | NORGAARD Ann | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.