Kézilabda kupa
1. forduló (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | KASZUMACSICS Lejla | HZRK Grude | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
2. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
3. | MARIN Andrea | Handball Kaerjeng | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
4. | KLIMANCEVA Victoria | HC Zvezda | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | KALAUS Dora | HC Lokomotiva Zagreb | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
6. | SEBVALD Sara | HC Lokomotiva Zagreb | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
7. | MIKULICS Klara | HZRK Grude | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
8. | DE SOUZA Karoline | Praktiker-Vác | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
9. | FERREIRA Rafhaela | MKS Zaglebie Lubin | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
10. | JANKOVSZKAJA Valentyina | HC Azersu | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
11. | KALADJIEVSZKA Jana | WHC Metalurg | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
12. | GICSEVSZKA Leonida | WHC Metalurg | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
13. | WEGMÜLLER Chantal | LK Zug Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
14. | OSZIPOVA Nagyezsda | HC Zvezda | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
15. | MÄSSING Mikaela | H 65 Höörs HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
16. | BAJCIOVÁ Vladimira | IUVENTA Michalovce | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
17. | SPRENGERS Zoe | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
18. | REISS Carmen | UHC Müllner Bau Stockerau | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
19. | BORGES Juliana | DHC Slavia Praha | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
20. | CSUTURA Nikolina | HZRK Grude | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
21. | HAGGERTY Tamara | TusSies Metzingen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
22. | VAKRAT Shira | Maccabi Arazim Ramat gan | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
23. | GROZOVSKY Veronika | Maccabi Arazim Ramat gan | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
24. | COHEN Oshri | Maccabi Arazim Ramat gan | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
25. | KÁLDY Lili | Praktiker-Vác | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
26. | JÖRGENSEN Kristina | Viborg HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
27. | ROGUCKA-WESIERKA Emilia | Handball Kaerjeng | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
28. | HRAHOVSZKAJA Anasztazija | BNTU-BelAZ Minszk | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
29. | WYDER Pascale | SPONO Eagles | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
30. | SPAAR Nadja | SPONO Eagles | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
31. | PAPA Magdalini | Youth Union of Athienou | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
32. | ELLINA Elisavet | Youth Union of Athienou | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
33. | DIGENI Angeliki | Youth Union of Athienou | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
34. | KARLSSON Louise | Fredrikstad Ballklubb | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
35. | CHRISTIANSEN Kjuus | Fredrikstad Ballklubb | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
36. | GROA Dorthe | Fredrikstad Ballklubb | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
37. | VAN LEEUWEN Roos | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
38. | DE WILD Nienke | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
39. | ZAKORDONSZKAJA Arina | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
40. | GUGULJANOVA Marija | WHC Metalurg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
41. | GULICOSKA Teodora | WHC Metalurg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
42. | TASZEVSZKA Marija | WHC Metalurg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
43. | ARSENIEVSZKA Meri | WHC Metalurg | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
44. | LASSOURCE Deborah | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
45. | HORACEK Tamara | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
46. | HESS Dimitra | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
47. | ESTERMANN Ria | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
48. | KÄHR Charlotte | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
49. | BAUMANN Laura | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
50. | JAVET Stefanie | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
51. | STUTZ Leah | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
52. | PAVICS Martina | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
53. | SCHERER Sibylle | LK Zug Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
54. | BOGDASEVA Anna | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
55. | NYIKITYINA Irina | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
56. | ILLARJONOVA Anasztasija | HC Zvezda | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
57. | CIVLJAK Antonia | HC Lokomotiva Zagreb | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
58. | KALAUS Larissa | HC Lokomotiva Zagreb | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
59. | LINDQVIST Emma | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
60. | WINBERG Tilda | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
61. | JOHANSSON Anna | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
62. | FILKOVÁ Tatjana | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
63. | KOMPANIETS Irina | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
64. | STEFANOVÁ Michaela | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
65. | KISIKOVÁ Vladimira | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
66. | KAKASCSIKOVÁ Mirjam | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
67. | THERON Kirsten | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
68. | DE HAZE Rachel | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
69. | VAN WETERING Bo | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
70. | VAN DER BAAN Britt | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
71. | MOLENAAR Lynn | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
72. | KLINGER Laura | UHC Müllner Bau Stockerau | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
73. | FELSBERGER Lisa | UHC Müllner Bau Stockerau | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
74. | LEITNER Anna | UHC Müllner Bau Stockerau | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
75. | NOVAK Sophie | UHC Müllner Bau Stockerau | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
76. | NOVAK Dorin | UHC Müllner Bau Stockerau | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
77. | VECSEROVÁ Barbora | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
78. | FRYCSÁKOVÁ Vendula | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
79. | SVODODOVÁ Magdalena | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
80. | CHLUPOVÁ Jana | DHC Slavia Praha | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
81. | PELIVAN Diana | HZRK Grude | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
82. | AZINOVICS Anita | HZRK Grude | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
83. | DEMICS Edina | HZRK Grude | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
84. | MINEVSZKAJA Ewgenija | TusSies Metzingen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
85. | KOVÁCS Patrícia | TusSies Metzingen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
86. | LEVINKIND Shani | Maccabi Arazim Ramat gan | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
87. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
88. | STRÖMBERG Carin | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
89. | DAHL Ida-Marie | Viborg HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
90. | STELMAK Irina | Galicsanka Lviv | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
91. | BARANOVICS Anasztazija | Galicsanka Lviv | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
92. | PIELESZ Klaudia | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
93. | MACHADO MATIELI Patricia | Vistal Gdynia | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
94. | WAZNA Zuzana | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
95. | GÓRNA Adriana | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
96. | WASIAK Agata | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
97. | BUKLAREWICZ Malgorzata | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
98. | MIHALKOVICS Irina | HC Azersu | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
99. | SZPAS Irina | HC Azersu | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
100. | RADONCIC Semina | Handball Kaerjeng | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.