Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém HC 4  (8 perc) 2 2,00
2. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 2 2,00
3. SINKEL Alekszej HC Motor Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
4. KUS Mateusz HC Motor Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
5. ABUTOVICS Ilija Rhein-Neckar Löwen 3  (6 perc) 2 1,50
6. LANGAAS Endre Elverum Handball 3  (6 perc) 2 1,50
7. TOFT HANSEN René Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 2 1,50
8. ÖZBAHAR Tolga Besiktas Mogaz HT 3  (6 perc) 2 1,50
9. KRISZTOPANSZ Dainis HC Vardar 3  (6 perc) 2 1,50
10. NYFJÄLL Adam IFK Kristianstad 3  (6 perc) 2 1,50
11. POTEKO Vid HC Meskov Breszt 3  (6 perc) 2 1,50
12. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 2 1,50
13. TANGEN Eivind Skjern Handbold 3  (6 perc) 2 1,50
14. BECSIRI Krisztian RK Celje Pivovarna Lasko 3  (6 perc) 2 1,50
15. FELIHO Rock HBC Nantes 3  (6 perc) 2 1,50
16. KARLSSON Tobias SG Flensburg-Handewitt 3  (6 perc) 2 1,50
17. HUWYLER Simon Wacker Thun 3  (6 perc) 2 1,50
18. RACOTEA Dan Emil Orlen Wisla Plock 3  (6 perc) 2 1,50
19. RÖNNBERG Nico Riihimäen Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
20. GYENYISZOV Zahar HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
21. BABICSEV Maxim HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
22. NIELSEN Jesper Rhein-Neckar Löwen 2  (4 perc) 2 1,00
23. GOMEZ Aleix Barça Lassa 2  (4 perc) 2 1,00
24. FABREGAS Ludovic Barça Lassa 2  (4 perc) 2 1,00
25. ALOUINI Kamel CS Dinamo Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
26. SAVENCO Dan CS Dinamo Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
27. BURUD Jonas Elverum Handball 2  (4 perc) 2 1,00
28. MANASZKOV Dejan Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 2 1,00
29. JURECKI Michal PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 2 1,00
30. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 2 1,00
31. NALBANTOGLU Baran Besiktas Mogaz HT 2  (4 perc) 2 1,00
32. URBAN Lukás TATRAN Presov 2  (4 perc) 2 1,00
33. PETTERSON Fredric Montpellier HB 2  (4 perc) 2 1,00
34. KARALAS Hleb HC Vardar 2  (4 perc) 2 1,00
35. VEITIA VALDEZ Pedro Sporting CP 2  (4 perc) 2 1,00
36. CARNEIRO Carlos Sporting CP 2  (4 perc) 2 1,00
37. MADZSOVSZKI Bojan HC Metalurg 2  (4 perc) 2 1,00
38. MANDICS David HC PPD Zagreb 2  (4 perc) 2 1,00
39. GREBENC Jan Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
40. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
41. EGGERT Magnussen Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
42. JAKOBSEN Benjamin Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
43. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 2 1,00
44. OSZTACSENKO Roman Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 2 1,00
45. FRIEDLI Reto Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
46. SULICS Renato Orlen Wisla Plock 2  (4 perc) 2 1,00
47. ZABICS Igor Orlen Wisla Plock 2  (4 perc) 2 1,00
48. GENSHEIMER Uwe Paris Saint-Germain Handball 1  (2 perc) 1 1,00
49. BURICS Senjamin HC PPD Zagreb 1  (2 perc) 1 1,00
50. GRUBER Nino Wacker Thun 1  (2 perc) 1 1,00
51. GUILLO Romaric HBC Nantes 1  (2 perc) 1 1,00
52. KOZAKEVICS Artyem HC Motor Zaporozsje 1  (2 perc) 1 1,00
53. CARRILLO GUTIERREZ Jose Abanca Ademar Leon 1  (2 perc) 2 0,50
54. CAROU Marcel Abanca Ademar Leon 1  (2 perc) 2 0,50
55. CSITU Alekszandr Riihimäen Cocks 1  (2 perc) 2 0,50
56. ZUPANJACS Bojan Riihimäen Cocks 1  (2 perc) 2 0,50
57. LUKJANCSUK Jurij Riihimäen Cocks 1  (2 perc) 2 0,50
58. TAMMINEN Teemu Riihimäen Cocks 1  (2 perc) 2 0,50
59. ZAJCSU Viktor Riihimäen Cocks 1  (2 perc) 2 0,50
60. MOSICS Ivan Abanca Ademar Leon 1  (2 perc) 2 0,50
61. KARABATIC Nikola Paris Saint-Germain Handball 1  (2 perc) 2 0,50
62. KARABATIC Luka Paris Saint-Germain Handball 1  (2 perc) 2 0,50
63. GROETZKI Patrick Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 2 0,50
64. GUARDIOLA Gedeon Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 2 0,50
65. PETERSSON Alexander Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 2 0,50
66. GONCALVES Thiagus Petrus Barça Lassa 1  (2 perc) 2 0,50
67. BRITO DUARTE Gilberto Barça Lassa 1  (2 perc) 2 0,50
68. PALMARSSON Aron Barça Lassa 1  (2 perc) 2 0,50
69. KOMOGOROV Vitalij CS Dinamo Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
70. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
71. ACATRINEI Florin CS Dinamo Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
72. POKLAR Tine Elverum Handball 1  (2 perc) 2 0,50
73. GUDJONSSON Sigvaldi Elverum Handball 1  (2 perc) 2 0,50
74. JONSSON Thrainn Elverum Handball 1  (2 perc) 2 0,50
75. KARALEK Artyem PGE Vive Kielce 1  (2 perc) 2 0,50
76. JACHLEWSKI Mateusz PGE Vive Kielce 1  (2 perc) 2 0,50
77. AGUINAGALDE Julen PGE Vive Kielce 1  (2 perc) 2 0,50
78. MACKOVSEK Borut Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
79. NAGY László Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
80. RABEK Oliver TATRAN Presov 1  (2 perc) 2 0,50
81. BUTORACS Bruno TATRAN Presov 1  (2 perc) 2 0,50
82. PORTE Valentin Montpellier HB 1  (2 perc) 2 0,50
83. SOUSSI Mohamed Montpellier HB 1  (2 perc) 2 0,50
84. FERREIRA Rogerio HC Vardar 1  (2 perc) 2 0,50
85. ARNARSSON Arnar IFK Kristianstad 1  (2 perc) 2 0,50
86. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 1  (2 perc) 2 0,50
87. FREIMAN Helge IFK Kristianstad 1  (2 perc) 2 0,50
88. EHN Alfred IFK Kristianstad 1  (2 perc) 2 0,50
89. SKIRINSZKIJ Alekszander HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
90. HORAK Pavel HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
91. RAZGOR Simon HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
92. DJUKICS Darko HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
93. SILOVICS Sziarhej HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
94. ARAÚJO Edmilson Sporting CP 1  (2 perc) 2 0,50
95. CAROL MARZO Frankis Sporting CP 1  (2 perc) 2 0,50
96. SOLHA Pedro Sporting CP 1  (2 perc) 2 0,50
97. FRADE Luis Sporting CP 1  (2 perc) 2 0,50
98. TANKOVSZKI Mario HC Metalurg 1  (2 perc) 2 0,50
99. KONTREC Tin HC PPD Zagreb 1  (2 perc) 2 0,50
100. SUSNJA Leon HC PPD Zagreb 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk