Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 6  (12 perc) 5 1,20
2. VRANKOVICS Jakov Grundfos Tatabánya KC 5  (10 perc) 5 1,00
3. REZNICEK Tomas CYEB Budakalász 5  (10 perc) 5 1,00
4. NAGY Bence CYEB Budakalász 5  (10 perc) 5 1,00
5. DEBRECZENI Dávid Balatonfüredi KSE 5  (10 perc) 5 1,00
6. NILSSON Andreas Telekom Veszprém 4  (8 perc) 4 1,00
7. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 5 0,80
8. HARSÁNYI Gergely Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 5 0,80
9. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 4  (8 perc) 5 0,80
10. HADZSIOMEROVICS Gafar Csurgó KK 3  (6 perc) 3 1,00
11. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 4 0,75
12. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 4 0,75
13. MANASZKOV Dejan Telekom Veszprém 3  (6 perc) 4 0,75
14. VASVÁRI Ádám Csurgó KK 3  (6 perc) 4 0,75
15. BUNTICS Denis MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 5 0,60
16. MIKITA Jakab Csurgó KK 3  (6 perc) 5 0,60
17. LIGETVÁRI Patrik Telekom Veszprém 3  (6 perc) 5 0,60
18. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém 3  (6 perc) 5 0,60
19. MAZÁK Martin CYEB Budakalász 3  (6 perc) 5 0,60
20. SULICS Renato Telekom Veszprém 2  (4 perc) 3 0,67
21. ZUBAI Szabolcs MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 3 0,67
22. GABER Matej MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 4 0,50
23. GONCALVES Thiagus Petrus MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 4 0,50
24. RADJENOVICS Bojan Csurgó KK 2  (4 perc) 4 0,50
25. ILICS Momir Telekom Veszprém 2  (4 perc) 4 0,50
26. SUTKA Norbert CYEB Budakalász 2  (4 perc) 4 0,50
27. KASPAREK Stanislav Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 4 0,50
28. SZÖLLŐSI Szabolcs Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 5 0,40
29. DÉNES János Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 5 0,40
30. ZSITNYIKOV Dmitrij MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 5 0,40
31. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 5 0,40
32. JEREBIE Julian Csurgó KK 2  (4 perc) 5 0,40
33. SZEITL Erik Csurgó KK 2  (4 perc) 5 0,40
34. VARJÚ Martin Csurgó KK 2  (4 perc) 5 0,40
35. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém 2  (4 perc) 5 0,40
36. Dr. CZINA József CYEB Budakalász 2  (4 perc) 5 0,40
37. HORNYÁK Péter Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 5 0,40
38. VARSANDÁN Milán Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 5 0,40
39. NAGY László Telekom Veszprém 1  (2 perc) 2 0,50
40. RODRIGEZ Pedro MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 3 0,33
41. OSZLAK Borut Csurgó KK 1  (2 perc) 3 0,33
42. BOZSOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 4 0,25
43. GORBOK Szergej MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 4 0,25
44. CEHTE Klemen Csurgó KK 1  (2 perc) 4 0,25
45. ACCAMBRAY William Telekom Veszprém 1  (2 perc) 4 0,25
46. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém 1  (2 perc) 4 0,25
47. SINKOVITS Benjámin CYEB Budakalász 1  (2 perc) 4 0,25
48. BÓKA Bendegúz Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 4 0,25
49. HORVÁTH László Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 4 0,25
50. ANCSIN Gábor Telekom Veszprém 1  (2 perc) 4 0,25
51. COSMIN Demis Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
52. ILLYÉS Ferenc Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
53. JUHÁSZ Ádám Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
54. VUJOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
55. BODÓ Richárd MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 5 0,20
56. FERREIRA DA SILVA Uelington Csurgó KK 1  (2 perc) 5 0,20
57. HANUSZ Egon Csurgó KK 1  (2 perc) 5 0,20
58. GYŐRI Mátyás Telekom Veszprém 1  (2 perc) 5 0,20
59. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém 1  (2 perc) 5 0,20
60. BERGGREN Emil CYEB Budakalász 1  (2 perc) 5 0,20
61. VÁCZI Dániel CYEB Budakalász 1  (2 perc) 5 0,20

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk