Kézilabda kupa
Negyeddöntők (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | RAHMEL Ole | THW Kiel | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
2. | MÖLLGAARD Henrik | Paris Saint-Germain Handball | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | JURECKI Michal | Industria Kielce | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
4. | WIENCEK Patrick | THW Kiel | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | FABREGAS Ludovic | Montpellier HB | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
6. | TRUCHANOVICIUS Jonas | Montpellier HB | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
7. | KARLSSON Tobias | SG Flensburg-Handewitt | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
8. | KARABATIC Nikola | Paris Saint-Germain Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
9. | SAGOSEN Sander | Paris Saint-Germain Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
10. | JURKIEWICZ Mariusz | Industria Kielce | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
11. | BOROZAN Vuko | HC Vardar 1961 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
12. | MORAES Rogerio | HC Vardar 1961 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
13. | CLARIE Nicolas | HBC Nantes | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
14. | MIKKELSEN Christofer | Skjern Handbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
15. | STENBÄCKEN Jonathan | Skjern Handbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
16. | KAVTICSNIK Vid | Montpellier HB | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
17. | SOUSSI Mohamed | Montpellier HB | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
18. | SIMONET Diego | Montpellier HB | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
19. | TOFT HANSEN Henrik | SG Flensburg-Handewitt | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
20. | HEINL Jacob | SG Flensburg-Handewitt | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
21. | JEPPSSON Simon | SG Flensburg-Handewitt | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
22. | SVAN Lasse | SG Flensburg-Handewitt | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
23. | NARCISSE Daniel | Paris Saint-Germain Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
24. | ABALO Luc | Paris Saint-Germain Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
25. | SZTEPANCSICS Luka | Paris Saint-Germain Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
26. | BOMBACS Dean | Industria Kielce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
27. | JANC Blazs | Industria Kielce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
28. | JACHLEWSKI Mateusz | Industria Kielce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
29. | AGUINAGALDE Julen | Industria Kielce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
30. | KUS Mateusz | Industria Kielce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
31. | SISKARJEV Daniel | HC Vardar 1961 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
32. | ABUTOVICS Ilija | HC Vardar 1961 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
33. | SZTOJLOV Sztojancse | HC Vardar 1961 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
34. | FREND-ÖFORS Emil | THW Kiel | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
35. | FIRNHABER Sebastian | THW Kiel | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
36. | LAGARDE Romain | HBC Nantes | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
37. | GUILLO Romaric | HBC Nantes | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
38. | TOURNAT Nicolas | HBC Nantes | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
39. | FELIHO Rock | HBC Nantes | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
40. | GURBINDO Eduardo | HBC Nantes | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
41. | OLSSON Markus | Skjern Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
42. | IVANISEVICS Tibor | Skjern Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
43. | MYRHOL Bjarte | Skjern Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.