Nyolcaddöntők (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. MAMICS Marko PGE Vive Kielce 4  (8 perc) 2 2,00
2. DUVNJAK Domagoj THW Kiel 3  (6 perc) 2 1,50
3. SUMAK Vjacseszlav HC Meskov Breszt 3  (6 perc) 2 1,50
4. BECHTOLD Andre Rhein-Neckar Löwen 2  (4 perc) 1 2,00
5. ZWEIGNER Patrick Rhein-Neckar Löwen 2  (4 perc) 1 2,00
6. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém 2  (4 perc) 1 2,00
7. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 2 1,00
8. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 2 1,00
9. BODÓ Richárd MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 2 1,00
10. WEINHOLD Steffen THW Kiel 2  (4 perc) 2 1,00
11. ARNARSSON Arnar IFK Kristianstad 2  (4 perc) 2 1,00
12. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 2  (4 perc) 2 1,00
13. GUDMUNDSSON Olafur IFK Kristianstad 2  (4 perc) 2 1,00
14. KARLSSON Tobias SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 2 1,00
15. GOTTFRIDSSON Jim SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 2 1,00
16. GUILLO Romaric HBC Nantes 2  (4 perc) 2 1,00
17. OLSSON Markus Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
18. MANASZKOV Dejan Telekom Veszprém 2  (4 perc) 2 1,00
19. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém 2  (4 perc) 2 1,00
20. AFGOUR Benjamin Montpellier HB 2  (4 perc) 2 1,00
21. ENTRERRIOS Raul FC Barcelona Lassa 2  (4 perc) 2 1,00
22. KELLER Rico Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 1 1,00
23. GANZ Tim Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 1 1,00
24. KRIVOKAPICS Marko MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 1 1,00
25. BAENA Rafael Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 1 1,00
26. REINKIND Harald Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 1 1,00
27. EKDAHL DU RIETZ Kim Rhein-Neckar Löwen 1  (2 perc) 1 1,00
28. SKUBE Stas MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 2 0,50
29. BILYK Nikola THW Kiel 1  (2 perc) 2 0,50
30. ZARABEC Miha THW Kiel 1  (2 perc) 2 0,50
31. RAHMEL Ole THW Kiel 1  (2 perc) 2 0,50
32. WIENCEK Patrick THW Kiel 1  (2 perc) 2 0,50
33. JURKIEWICZ Mariusz PGE Vive Kielce 1  (2 perc) 2 0,50
34. JACHLEWSKI Mateusz PGE Vive Kielce 1  (2 perc) 2 0,50
35. JURECKI Michal PGE Vive Kielce 1  (2 perc) 2 0,50
36. JONSSON Gunnar IFK Kristianstad 1  (2 perc) 2 0,50
37. SVAN Lasse SG Flensburg-Handewitt 1  (2 perc) 2 0,50
38. HEINL Jacob SG Flensburg-Handewitt 1  (2 perc) 2 0,50
39. SCHMIDT Rasmus Lauge SG Flensburg-Handewitt 1  (2 perc) 2 0,50
40. HORAK Pavel HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
41. ASZTRASAPKIN Aleh HC Meskov Breszt 1  (2 perc) 2 0,50
42. GURBINDO Eduardo HBC Nantes 1  (2 perc) 2 0,50
43. KONRADSSON Jesper Skjern Handbold 1  (2 perc) 2 0,50
44. MYRHOL Bjarte Skjern Handbold 1  (2 perc) 2 0,50
45. RASMUSSEN Rene Skjern Handbold 1  (2 perc) 2 0,50
46. ILICS Momir Telekom Veszprém 1  (2 perc) 2 0,50
47. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém 1  (2 perc) 2 0,50
48. MARGUCS Gasper Telekom Veszprém 1  (2 perc) 2 0,50
49. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém 1  (2 perc) 2 0,50
50. BONNEFOND Baptiste Montpellier HB 1  (2 perc) 2 0,50
51. FAUSTIN Jean Montpellier HB 1  (2 perc) 2 0,50
52. FABREGAS Ludovic Montpellier HB 1  (2 perc) 2 0,50
53. PORTE Valentin Montpellier HB 1  (2 perc) 2 0,50
54. SORHAINDO Cedric FC Barcelona Lassa 1  (2 perc) 2 0,50
55. MORROS Viran FC Barcelona Lassa 1  (2 perc) 2 0,50
56. PALMARSSON Aron FC Barcelona Lassa 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk