Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SUHOLEZSNIK Matics RK Celje Pivovarna Lasko 8  (16 perc) 5 1,60
2. POTEKO Vid HC Meskov Breszt 7  (14 perc) 5 1,40
3. BULJUBASICS Josip Besiktas Mogaz HT 7  (14 perc) 5 1,40
4. SZELICSEV Lev HC Motor Zaporozsje 6  (12 perc) 5 1,20
5. ARNARSSON Arnar IFK Kristianstad 6  (12 perc) 5 1,20
6. MARZO Frankis Sporting CP 6  (12 perc) 5 1,20
7. KOCH Johan Kadetten Schaffhausen 5  (10 perc) 5 1,00
8. KARLSSON Tobias SG Flensburg-Handewitt 5  (10 perc) 5 1,00
9. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém 5  (10 perc) 5 1,00
10. KOPCO Michal Sporting CP 5  (10 perc) 5 1,00
11. TOFT HANSEN Rene THW Kiel 5  (10 perc) 5 1,00
12. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 5  (10 perc) 5 1,00
13. MACKOVSEK Borut RK Celje Pivovarna Lasko 4  (8 perc) 4 1,00
14. BABICSEV Maxim HC Motor Zaporozsje 4  (8 perc) 5 0,80
15. BRÄNNBERGER Christoffer Kadetten Schaffhausen 4  (8 perc) 5 0,80
16. MAMICS Marko PGE Vive Kielce 4  (8 perc) 5 0,80
17. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 4  (8 perc) 5 0,80
18. HALD JENSEN Simon Aalborg Handbold 4  (8 perc) 5 0,80
19. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém 4  (8 perc) 5 0,80
20. SOUSSI Mohamed Montpellier HB 4  (8 perc) 5 0,80
21. JAGANJICS Halil HC Metalurg 4  (8 perc) 5 0,80
22. BJELANOVIC Bosko Sporting CP 4  (8 perc) 5 0,80
23. KARABATIC Nikola Paris Saint-Germain Handball 4  (8 perc) 5 0,80
24. GONCALVES Thiagus Petrus MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 5 0,80
25. GABER Matej MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 5 0,80
26. CEHTE Nejc RK Gorenje Velenje 4  (8 perc) 5 0,80
27. BOSKOVICS Novak CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 5 0,80
28. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 5 0,80
29. OBRADOVICS Nemanja Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 5 0,80
30. Zabics Igor Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 5 0,80
31. TALESZKI Filip Rhein-Neckar Löwen 4  (8 perc) 5 0,80
32. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 4 0,75
33. OSZTACSENKO Roman Csehovszki Medvegyi 3  (6 perc) 5 0,60
34. ZSARKOV Mihaiol Csehovszki Medvegyi 3  (6 perc) 5 0,60
35. KUS Mateusz PGE Vive Kielce 3  (6 perc) 5 0,60
36. FREIMAN Helge IFK Kristianstad 3  (6 perc) 5 0,60
37. KONTREC Tin HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
38. VORI Igor HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
39. SUSNJA Leon HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
40. VUGLACS Mario HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
41. SVAN Lasse SG Flensburg-Handewitt 3  (6 perc) 5 0,60
42. ABELVIK Röd SG Flensburg-Handewitt 3  (6 perc) 5 0,60
43. LARSEN Martin Aalborg Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
44. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
45. BECSIRI Krisztian RK Celje Pivovarna Lasko 3  (6 perc) 5 0,60
46. FABREGAS Ludovic Montpellier HB 3  (6 perc) 5 0,60
47. AFGOUR Benjamin Montpellier HB 3  (6 perc) 5 0,60
48. ARAÚJO Edmilson Sporting CP 3  (6 perc) 5 0,60
49. VALDÉS Pedro Sporting CP 3  (6 perc) 5 0,60
50. DÖNE Ramazan Besiktas Mogaz HT 3  (6 perc) 5 0,60
51. KRSMANCSICS Marko Besiktas Mogaz HT 3  (6 perc) 5 0,60
52. REMILI Nadim Paris Saint-Germain Handball 3  (6 perc) 5 0,60
53. SAGOSEN Sander Paris Saint-Germain Handball 3  (6 perc) 5 0,60
54. DAHMKE Rune THW Kiel 3  (6 perc) 5 0,60
55. DISSINGER Christian THW Kiel 3  (6 perc) 5 0,60
56. PECHMALBEC Dragan HBC Nantes 3  (6 perc) 5 0,60
57. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 5 0,60
58. POTOCSNIK Gregor RK Gorenje Velenje 3  (6 perc) 5 0,60
59. PEJOVICS Zsarko RK Gorenje Velenje 3  (6 perc) 5 0,60
60. OLSSON Markus Skjern Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
61. DE TOLEDO Jose Orlen Wisla Plock 3  (6 perc) 5 0,60
62. FERREIRA Rogerio HC Vardar 3  (6 perc) 5 0,60
63. GUARDIOLA Gedeon Rhein-Neckar Löwen 3  (6 perc) 5 0,60
64. PETERSSON Alexander Rhein-Neckar Löwen 3  (6 perc) 5 0,60
65. ENTRERRIOS Raul FC Barcelona Lassa 3  (6 perc) 5 0,60
66. HANISCH Richard Elverum Handball 2  (4 perc) 4 0,50
67. MAROS Luka Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
68. HORVAT Zlatko HC PPD Zagreb 2  (4 perc) 4 0,50
69. SIMONET Diego Montpellier HB 2  (4 perc) 4 0,50
70. PEREZ ARCE Gonzalo Abanca Ademar Leon 2  (4 perc) 4 0,50
71. MARKOVIC Zoran Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
72. VASZILJEV Denis Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 5 0,40
73. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 5 0,40
74. SINKEL Alekszej HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 5 0,40
75. BURUD Jonas Elverum Handball 2  (4 perc) 5 0,40
76. OSZTRUSKO Vladislav Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 5 0,40
77. NOROUZINEZHAD Pouya Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 5 0,40
78. PENDIC Andrija Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 5 0,40
79. JURKIEWICZ Mariusz PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 5 0,40
80. JACHLEWSKI Mateusz PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 5 0,40
81. JURECKI Michal PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 5 0,40
82. HORAK Pavel HC Meskov Breszt 2  (4 perc) 5 0,40
83. GUDMUNDSSON Olafur IFK Kristianstad 2  (4 perc) 5 0,40
84. JONSSON Gunnar IFK Kristianstad 2  (4 perc) 5 0,40
85. MANDALINICS Stipe HC PPD Zagreb 2  (4 perc) 5 0,40
86. MOGENSEN Thomas SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 5 0,40
87. JEPPSSON Simon SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 5 0,40
88. SCHMIDT Rasmus Lauge SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 5 0,40
89. LARSEN Patrick Aalborg Handbold 2  (4 perc) 5 0,40
90. JENSEN Andreas Aalborg Handbold 2  (4 perc) 5 0,40
91. MARGUCS Gal RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 5 0,40
92. MITROVICS Luka RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 5 0,40
93. DUJSHEBAEV Daniel RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 5 0,40
94. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém 2  (4 perc) 5 0,40
95. GAJICS Dragan Telekom Veszprém 2  (4 perc) 5 0,40
96. TOKICS Ante HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
97. DIMITRIEVSZKI Darko HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
98. RADOJKOVICS Mihajlo Besiktas Mogaz HT 2  (4 perc) 5 0,40
99. ABALO Luc Paris Saint-Germain Handball 2  (4 perc) 5 0,40
100. GENSHEIMER Uwe Paris Saint-Germain Handball 2  (4 perc) 5 0,40

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk