Kézilabda kupa
Negyeddöntők (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | SNELDER Danick | FTC-Rail Cargo Hungaria | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
2. | JACOBSEN Sabina | Ikast Handbold | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | VINTER BURGAARD Louise | Ikast Handbold | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
4. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | IRMAN Neli | WHC Buducsnoszt BEMAX | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
6. | GROOT Nycke | Győri Audi ETO KC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
7. | HORACEK Tamara | Metz Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
8. | GROS Ana | Metz Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
9. | KLIKOVAC Andrea | ZsRK Vardar | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
10. | HERREM Camilla | ZsRK Vardar | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
11. | JAUKOVICS Djurdjina | WHC Buducsnoszt BEMAX | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
12. | FRAFJORD Marit | Larvik HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
13. | MÉSZÁROS Rea | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
14. | CSISZÁR-SZEKERES Klára | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
15. | SZUCSÁNSZKI Zita | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
16. | MEHMEDOVICS Majda | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
17. | TORSTENSSON Linnea | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
18. | AYGLON Saurine | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
19. | TOMORI Zsuzsanna | Győri Audi ETO KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
20. | MÖRK Nora | Győri Audi ETO KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
21. | AOUSTIN Camille | Metz Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
22. | LUCIANO Jurswailly | Metz Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
23. | SMITS Xenia | Metz Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
24. | POP-LAZICS Sladana | Metz Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
25. | EDWIGE Beatrice | Metz Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
26. | KRISTIANSEN Veronica | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
27. | PEDERSEN Sabine | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
28. | LAZOVICS Barbara | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
29. | PLETIKOSZICS Matea | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
30. | CVIJICS Dragana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
31. | ACHRUK Kinga | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
32. | LAZOVICS Szuzana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
33. | GRIBICS Itana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
34. | STANGE Tine | Larvik HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.