3. forduló (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. CAUCHETEUX Raphael Saint-Raphael Var Handball 21 2 10,50
2. RUBIN Lenny Wacker Thun 21 2 10,50
3. RÖNNBERG Nico Riihimäen Cocks 18 2 9,00
4. HENIGMAN Nik RD Riko Ribnica 18 2 9,00
5. BRATKOVICS Adam RD Koper 2013 18 2 9,00
6. KULES Vladiszlav SZKA Minszk 18 2 9,00
7. WEBER Robert SC Magdeburg 16 2 8,00
8. PODSIVALOV Alekszandr SZKA Minszk 16 2 8,00
9. ROCHA CHIUFFA Fabio CBM Logrono La Rioja 16 2 8,00
10. SCHILLER Marcel Frisch Auf Göppingen 15 2 7,50
11. HOLM Jacob Ribe-Esbjerg HH 15 2 7,50
12. PEDERSEN August OIF Arendal 13 2 6,50
13. NANTES Raul Helvetia Anaitasuna 13 2 6,50
14. PERSSON Linus HK Malmö 13 2 6,50
15. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 13 2 6,50
16. NENADICS Petar Füchse Berlin 12 2 6,00
17. LINDBERG Hans Füchse Berlin 12 2 6,00
18. MARKUSSEN Nikolaj Bjerringbro-Silkeborg 12 2 6,00
19. SEROKA Mateusz KS Azoty-Pulawy SA 12 2 6,00
20. SZEMENOV Jurij Balatonfüredi KSE 11 2 5,50
21. PELLAS Lucas Lugi HF 11 2 5,50
22. CRNOGLAVACS Nikola HC Dobrogea Süd Constanta 11 2 5,50
23. DAMGAARD Nielsen SC Magdeburg 11 2 5,50
24. ZRNICS Vedran RK Nexe 11 2 5,50
25. JELINICS Marin RK Nexe 11 2 5,50
26. MAURER Patryk Gwardia Opole 11 2 5,50
27. JURKA Miroslav Saint-Raphael Var Handball 11 2 5,50
28. EIDSSON Einar FH Hafnarfjordur 11 2 5,50
29. SOARES MARTINS Miguel Futebol Clube do Porto 10 2 5,00
30. HERNANDEZ Angel Futebol Clube do Porto 10 2 5,00
31. JÖNSSON Alfred Lugi HF 10 2 5,00
32. SIDOROWICZ Roman Pfadi Winterthur 10 2 5,00
33. PANICS Marko KS Azoty-Pulawy SA 10 2 5,00
34. VIGNERON Arthur Saint-Raphael Var Handball 10 2 5,00
35. ZIVKOVIC Boris Alpla HC Hard 10 2 5,00
36. BUTORACS Bruno TATRAN Presov 10 2 5,00
37. PEDERSEN EIRIK OIF Arendal 9 2 4,50
38. RESINA FORNS David Fraikin BM Granollers 9 2 4,50
39. BÓKA Bendegúz Balatonfüredi KSE 9 2 4,50
40. MELICS Fahrudin Chambery Savoie Mont Blanc HB 9 2 4,50
41. VUJOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 9 2 4,50
42. BOZSOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 9 2 4,50
43. LASSEN Jacob Bjerringbro-Silkeborg 9 2 4,50
44. NIELSEN Nikolaj Bjerringbro-Silkeborg 9 2 4,50
45. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 9 2 4,50
46. LÖNN Adam HK Malmö 9 2 4,50
47. JILDENBÄCH Hampus Lugi HF 9 2 4,50
48. LIER Marvin Pfadi Winterthur 9 2 4,50
49. MUSCHE Matthias SC Magdeburg 9 2 4,50
50. NIELSEN Rasmus Ribe-Esbjerg HH 9 2 4,50
51. BARISICS Szasa RK Nexe 9 2 4,50
52. JANKOWSKI Mateusz Gwardia Opole 9 2 4,50
53. JURECKI Bartosz KS Azoty-Pulawy SA 9 2 4,50
54. DONCOV Vladiszlav SZKA Minszk 9 2 4,50
55. DEL ARCO PEREZ Juan CBM Logrono La Rioja 9 2 4,50
56. FERNANDEZ Angel CBM Logrono La Rioja 9 2 4,50
57. KUKICS Lazar CBM Logrono La Rioja 9 2 4,50
58. RADOS Kristijan RK Dubrava 9 2 4,50
59. BUNETA Marin RK Dubrava 9 2 4,50
60. SCHMID Dominik Alpla HC Hard 9 2 4,50
61. KROK Dominik TATRAN Presov 9 2 4,50
62. JOHANSON Munk OIF Arendal 8 2 4,00
63. BERNATONIS Rolandas Fraikin BM Granollers 8 2 4,00
64. FIGUERAS TREJO Adrian Fraikin BM Granollers 8 2 4,00
65. FERNANDES DA SILVA Jorge Fraikin BM Granollers 8 2 4,00
66. HORNYÁK Péter Balatonfüredi KSE 8 2 4,00
67. MINEL Quentin Chambery Savoie Mont Blanc HB 8 2 4,00
68. TRAORE Queido Chambery Savoie Mont Blanc HB 8 2 4,00
69. JUHÁSZ Ádám Grundfos Tatabánya KC 8 2 4,00
70. KONCZ András CYEB Budakalász 8 2 4,00
71. MOTA Filipe Helvetia Anaitasuna 8 2 4,00
72. PETERSEN Fredrik HK Malmö 8 2 4,00
73. KUDUZ Ante Pfadi Winterthur 8 2 4,00
74. SKUSEK Janez RD Riko Ribnica 8 2 4,00
75. ZSVIZSEJ Miha Ribe-Esbjerg HH 8 2 4,00
76. BRAMMING Magnus TTH Holstebro 8 2 4,00
77. GARCIANDIA Imanol CBM Logrono La Rioja 8 2 4,00
78. SIMICU Alexandru Saint-Raphael Var Handball 8 2 4,00
79. KARALEK Artyem Saint-Raphael Var Handball 8 2 4,00
80. RIKHARDSSON Odinn FH Hafnarfjordur 8 2 4,00
81. HRSTKA Jakub TATRAN Presov 8 2 4,00
82. KOZINA Kresimir Frisch Auf Göppingen 7 2 3,50
83. DAMGAARD Allan Frisch Auf Göppingen 7 2 3,50
84. CABANAS GARCÍA Alvaro Fraikin BM Granollers 7 2 3,50
85. NAGY Bence CYEB Budakalász 7 2 3,50
86. ZACHRISSON Mattias Füchse Berlin 7 2 3,50
87. FÄTH Steffen Füchse Berlin 7 2 3,50
88. SKUBE Sebastian Bjerringbro-Silkeborg 7 2 3,50
89. TAMMINEN Teemu Riihimäen Cocks 7 2 3,50
90. NENITA Vitalie Riihimäen Cocks 7 2 3,50
91. SOERA Dragos HC Dobrogea Süd Constanta 7 2 3,50
92. ZELENOVICS Nemanja SC Magdeburg 7 2 3,50
93. ELDERAA Yehia Ribe-Esbjerg HH 7 2 3,50
94. KRECSICS Grega RD Koper 2013 7 2 3,50
95. VLAH Aleksz RD Koper 2013 7 2 3,50
96. GYEMENTYEV Szergej Gwardia Opole 7 2 3,50
97. HANSEN Martin TTH Holstebro 7 2 3,50
98. KILDELUND Kasper TTH Holstebro 7 2 3,50
99. VAJLINON Nyikita SZKA Minszk 7 2 3,50
100. VIDA Ivan RK Dubrava 7 2 3,50

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk