2. forduló (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KEDZIORA Damian Achilles Bocholt 23 2 11,50
2. KISZELJEV Dmitrij St. Petersburg HC 19 2 9,50
3. STAVAST Ivar OCI-LIONS 19 2 9,50
4. KULES Vladiszlav SKA Minszk 17 2 8,50
5. RUBIN Lenny Wacker Thun 17 2 8,50
6. PAULSEN Sondre OIF Arendal 17 2 8,50
7. EIDSSON Einar FH Hafnarfjardar 16 2 8,00
8. KARACSICS Ivan Maccabi Srugo Rishon Lezion 16 2 8,00
9. ANDERSSON Jim HK Malmö 16 2 8,00
10. SUTER Nicolas Wacker Thun 15 2 7,50
11. PEDERSEN August OIF Arendal 15 2 7,50
12. MAURER Patryk Gwardia Opole 15 2 7,50
13. CARRILLO Jose Futebol Clube do Porto 14 2 7,00
14. SUNDAL Emil BSK Handball Elite 14 2 7,00
15. BUNETA Marin RK Dubrava 13 2 6,50
16. ASKARI Afshin Beykoz BLD SK 13 2 6,50
17. VAJLINON Nyikita SKA Minszk 12 2 6,00
18. VALKENBORGH Roal Achilles Bocholt 12 2 6,00
19. BOGDANOV Dmitrij St. Petersburg HC 12 2 6,00
20. KRISTJANSSON Viggo SG INSIGNIS Handball Westwien 12 2 6,00
21. BANNOUR Amine Chambery Savoie Mont Blanc HB 12 2 6,00
22. NANTES Raul Helvetia Anaitasuna 12 2 6,00
23. TONAR Michal Talent Robstav MAT Plzen 12 2 6,00
24. VASICS Marko Csurgó KK 11 2 5,50
25. CEHTE Klemen Csurgó KK 11 2 5,50
26. MAGNUSSON Magnus Valur FC 11 2 5,50
27. HAUSKOV Jeppe TTH Holstebro 11 2 5,50
28. BARISICS Szasa RK Nexe 11 2 5,50
29. KUDUZ Ante Pfadi Winterthur 11 2 5,50
30. FRANCISCO DA SILVA Joao SL Benfica 11 2 5,50
31. TRAORE Queido Chambery Savoie Mont Blanc HB 11 2 5,50
32. ALILI Albin HC Kriens-Luzern 10 2 5,00
33. BACSKO Alekszandr Cocks 10 2 5,00
34. TAMMINEN Teemu Cocks 10 2 5,00
35. SILLASTE Henri Pölva Serviti 10 2 5,00
36. AJZATULLOV Roman Pölva Serviti 10 2 5,00
37. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjardar 10 2 5,00
38. RIKHARDSSON Odinn FH Hafnarfjardar 10 2 5,00
39. KRISTJANSSON Gisli FH Hafnarfjardar 10 2 5,00
40. RAMOS Joao OCI-LIONS 10 2 5,00
41. PEDERSEN EIRIK OIF Arendal 10 2 5,00
42. JANKOWSKI Mateusz Gwardia Opole 10 2 5,00
43. MOTA Filipe Helvetia Anaitasuna 10 2 5,00
44. PETERSEN Fredrik HK Malmö 10 2 5,00
45. ADAMOVICS Lazar HC Ohrid 2013 10 2 5,00
46. SAURINA Guillaume CSM Bucuresti 9 2 4,50
47. SVAVARSSON Vignir TTH Holstebro 9 2 4,50
48. SRSEN Ivan RK Nexe 9 2 4,50
49. NADOVEZSA Bozsidar Vojvodina 9 2 4,50
50. GASTON FERNANDEZ Alvaro Helvetia Anaitasuna 9 2 4,50
51. PERSSON Linus HK Malmö 9 2 4,50
52. HERNANDEZ Angel Futebol Clube do Porto 9 2 4,50
53. SPENDE Aleksander Futebol Clube do Porto 9 2 4,50
54. TOMA Laurentiu HC Dobrogea Süd Constanta 9 2 4,50
55. NIKOLICS Zoran HC Dobrogea Süd Constanta 9 2 4,50
56. HANUSZ Egon Csurgó KK 8 2 4,00
57. MARICSICS Davor RK Dubrava 8 2 4,00
58. KARVATSZKI Artur Balatonfüredi KSE 8 2 4,00
59. GEORGIEVSZKI Gocse CSM Bucuresti 8 2 4,00
60. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 8 2 4,00
61. BRAMMING Magnus TTH Holstebro 8 2 4,00
62. BASARICS Davor Cocks 8 2 4,00
63. KOVALENKO Victor Cocks 8 2 4,00
64. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 8 2 4,00
65. TOMICS Mario RK Nexe 8 2 4,00
66. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjardar 8 2 4,00
67. VORONYIN Kiril St. Petersburg HC 8 2 4,00
68. VERNIER Pascal Pfadi Winterthur 8 2 4,00
69. GERA Omer Maccabi Srugo Rishon Lezion 8 2 4,00
70. ROSENTAL Yonatan Maccabi Srugo Rishon Lezion 8 2 4,00
71. JIMENEZ Reina Maccabi Srugo Rishon Lezion 8 2 4,00
72. ÖZTÜRK Csaglayan Beykoz BLD SK 8 2 4,00
73. DIMITRIJESZKI Szlavisa HC Ohrid 2013 8 2 4,00
74. ITURRIZA Victor Futebol Clube do Porto 8 2 4,00
75. RODRIGUES AREIA Antonio Futebol Clube do Porto 8 2 4,00
76. ALVES Miguel Futebol Clube do Porto 8 2 4,00
77. KELEMEN Mislav RK Dubrava 7 2 3,50
78. RADOS Kristijan RK Dubrava 7 2 3,50
79. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 7 2 3,50
80. DEBRECZENI Dávid Balatonfüredi KSE 7 2 3,50
81. RUNARSSON Anton Valur FC 7 2 3,50
82. NEGRU Andrei CSM Bucuresti 7 2 3,50
83. PODSIVALOV Alekszandr SKA Minszk 7 2 3,50
84. RÖNNBERG Nico Cocks 7 2 3,50
85. ZRNICS Vedran RK Nexe 7 2 3,50
86. JELINICS Marin RK Nexe 7 2 3,50
87. EMELJANYENKO Nyikolaj St. Petersburg HC 7 2 3,50
88. TURAJEV Pavel St. Petersburg HC 7 2 3,50
89. SZTOJANOVICS Vukasin Vojvodina 7 2 3,50
90. HESS Marcel Pfadi Winterthur 7 2 3,50
91. CASPAR Roman Wacker Thun 7 2 3,50
92. REBELO Nuno OCI-LIONS 7 2 3,50
93. LANGOWSKI Antoni Gwardia Opole 7 2 3,50
94. MOREIRA Belone SL Benfica 7 2 3,50
95. MARQUES Pedro SL Benfica 7 2 3,50
96. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 7 2 3,50
97. BLAZSESZKI Boban HC Ohrid 2013 7 2 3,50
98. CSUTURA Dalibor HC Dobrogea Süd Constanta 7 2 3,50
99. NOVOSZELOV Andrej Cocks 6 1 6,00
100. MIKITA Jakab Csurgó KK 6 2 3,00

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk