1. forduló (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. PALEVICIUS Laurynas Klaipeda Dragunas 19 2 9,50
2. VIDA Ivan RK Dubrava 17 2 8,50
3. SUNDAL Emil BSK Handball Elite 17 2 8,50
4. MUBENZEM Dieudonne HC Dukla Praha 17 2 8,50
5. FRIMMEL Sebastian SG INSIGNIS Handball Westwien 16 2 8,00
6. BIJAKA Goran KH BESA Fam Gas 16 2 8,00
7. EIDSSON Einar FH Hafnarfjordur 16 2 8,00
8. MORETTI Alessio SSV Bozen Loacker Volksbank 16 2 8,00
9. PEDERSEN August OIF Arendal 15 2 7,50
10. GANCSEV Olekszij ZTR Zaporozsje 14 2 7,00
11. ASKARI Afshin Beykoz BLD SK 14 2 7,00
12. MEDICS Tarik KH BESA Fam Gas 14 2 7,00
13. SIPULIN Makszim HC Olimpus-85-USEFS 14 2 7,00
14. ANTUNES Fabio SL Benfica 13 2 6,50
15. DRAKULOVICS Nemanja RK Partizan 1949 Tivat 13 2 6,50
16. MRSULJA Igor KRAS/Volendam 13 2 6,50
17. RIKHARDSSON Odinn FH Hafnarfjordur 13 2 6,50
18. MAGNUSSON Magnus Valur FC 13 2 6,50
19. BLAZSESZKI Boban HC Ohrid 2013 12 2 6,00
20. ARNARSON Ernir Afturelding 12 2 6,00
21. BLÄTTER Adrian HC Kriens-Luzern 12 2 6,00
22. GÜLDAL Ömer Beykoz BLD SK 12 2 6,00
23. TURKOVIC Dean SSV Bozen Loacker Volksbank 12 2 6,00
24. VINKOVICS Luka RK Dubrava 11 2 5,50
25. MULLER Martin Handball Esch 11 2 5,50
26. AKIMENKO Andrij ZTR Zaporozsje 11 2 5,50
27. KARACSICS Ivan Maccabi Srugo Rishon Lezion 11 2 5,50
28. TUTKENITZ Ram Maccabi Srugo Rishon Lezion 11 2 5,50
29. GERA Omer Maccabi Srugo Rishon Lezion 11 2 5,50
30. KEDERIS Christos AC Doukas 11 2 5,50
31. TONAR Michal Talent Robstav MAT Plzen 10 2 5,00
32. PAIS Joao SL Benfica 10 2 5,00
33. BUNETA Marin RK Dubrava 10 2 5,00
34. VASZILAKISZ Alekszandrosz Handball Esch 10 2 5,00
35. PAULSEN Sondre OIF Arendal 10 2 5,00
36. WINTERS Wout Achilles Bocholt 10 2 5,00
37. LOVBERG Fredrik BSK Handball Elite 10 2 5,00
38. MUUGA Kristjan Pölva Serviti 10 2 5,00
39. MATICS Ivan HRK Gorica 10 2 5,00
40. HAJDÚ Gábor SG INSIGNIS Handball Westwien 10 2 5,00
41. GAETA Felipe SSV Bozen Loacker Volksbank 10 2 5,00
42. DAPIRAN Gianluca SSV Bozen Loacker Volksbank 10 2 5,00
43. STEHLIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 9 2 4,50
44. CARVALHO Davide SL Benfica 9 2 4,50
45. BUNJEVCSEVICS Miljan HC Dinamo Pancsevo 9 2 4,50
46. VAITEKUNAS Modestas Klaipeda Dragunas 9 2 4,50
47. SIMENAS Lukas Klaipeda Dragunas 9 2 4,50
48. PEDERSEN EIRIK OIF Arendal 9 2 4,50
49. SIMONSEN Sander OIF Arendal 9 2 4,50
50. KOOIJMAN Evert Achilles Bocholt 9 2 4,50
51. BEEMSTERBOER Jaap KRAS/Volendam 9 2 4,50
52. UIBO Carl-Eric Pölva Serviti 9 2 4,50
53. CSAVAR Davor HRK Gorica 9 2 4,50
54. LALJEK Ivan HRK Gorica 9 2 4,50
55. KLOPCIC Marian Bregenz Handball 9 2 4,50
56. BELJANSZKI Bojan Bregenz Handball 9 2 4,50
57. FRÜHSTÜCK Luka Bregenz Handball 9 2 4,50
58. SPENGLER Luca HC Kriens-Luzern 9 2 4,50
59. RAFNSSON Isak FH Hafnarfjordur 9 2 4,50
60. GERA Tal Maccabi Srugo Rishon Lezion 9 2 4,50
61. STEFANSSON Vignir Valur FC 9 2 4,50
62. JOVANOVICS Milan Vojvodina 9 2 4,50
63. ALVANOS Alexandros Olympiacos SFP 8 2 4,00
64. STOUMPIS Panagiotis Olympiacos SFP 8 2 4,00
65. TONAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 8 2 4,00
66. PILIPOVICS Alekszandar HC Dinamo Pancsevo 8 2 4,00
67. MARICSICS Davor RK Dubrava 8 2 4,00
68. RADOS Kristijan RK Dubrava 8 2 4,00
69. SCHOLTEN Dany Handball Esch 8 2 4,00
70. KEDZIORA Damian Achilles Bocholt 8 2 4,00
71. WERTELAERS Brecht Achilles Bocholt 8 2 4,00
72. PERUNICSICS Djordjo RK Partizan 1949 Tivat 8 2 4,00
73. BIRDAHICS Dervis HC Ohrid 2013 8 2 4,00
74. RAMMEL Kristian BSK Handball Elite 8 2 4,00
75. BENEDIKTSSON Birkir Afturelding 8 2 4,00
76. PINNONEN Mikk Afturelding 8 2 4,00
77. SILLASTE Henri Pölva Serviti 8 2 4,00
78. NADRI Sajad Beykoz BLD SK 8 2 4,00
79. JUPA Kasrriot KH BESA Fam Gas 8 2 4,00
80. PERVANCSICS Alekszej HC Olimpus-85-USEFS 8 2 4,00
81. PAPADIONYSIOU Anastasios Olympiacos SFP 7 2 3,50
82. CAVALCANTI Alexandre SL Benfica 7 2 3,50
83. JOVANOVICS Luka HC Dinamo Pancsevo 7 2 3,50
84. KEDZIORA Bartusz Achilles Bocholt 7 2 3,50
85. SPOOREN Serge Achilles Bocholt 7 2 3,50
86. HINSKENS Geert KRAS/Volendam 7 2 3,50
87. MLADENOVSZKI Jovica HC Ohrid 2013 7 2 3,50
88. SANDVEN Fabian BSK Handball Elite 7 2 3,50
89. NEDREGAARD Emil BSK Handball Elite 7 2 3,50
90. MALMQUIST Thorsson Afturelding 7 2 3,50
91. AJZATULLOV Roman Pölva Serviti 7 2 3,50
92. ISZANCSUK Denisz ZTR Zaporozsje 7 2 3,50
93. SCHRAMM Peter HC Kriens-Luzern 7 2 3,50
94. TAHIRUKAJ Drilon KH BESA Fam Gas 7 2 3,50
95. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjordur 7 2 3,50
96. BLECHA Jan HC Dukla Praha 7 2 3,50
97. SUSTEK David HC Dukla Praha 7 2 3,50
98. STELMAN Amit Maccabi Srugo Rishon Lezion 7 2 3,50
99. HERSHKOVITZ Shay Maccabi Srugo Rishon Lezion 7 2 3,50
100. NEEMAN Yoav Maccabi Srugo Rishon Lezion 7 2 3,50

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk