Selejtező (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. ACIMOVIC Gorica Hypo Niederösterreich 22 2 11,00
2. KUDLACZ-GLOC Karolina HC Leipzig 16 2 8,00
3. DURAN MORENS Arassy Indeco Conversano 15 2 7,50
4. VIDAK Marijeta HC Podravka Vegeta 13 2 6,50
5. ROTONDO Laura Indeco Conversano 13 2 6,50
6. CHRISTENSEN Emilia Glassverket HE 12 2 6,00
7. BJÖRNSEN Line Glassverket HE 11 2 5,50
8. LAJUK OLGA Ankara Yenimahalle BSK 11 2 5,50
9. BARICS Polona RK Krim Mercator 11 2 5,50
10. SOKAC Maja Ankara Yenimahalle BSK 10 2 5,00
11. HUBINGER Anne HC Leipzig 10 2 5,00
12. BENKO Aneta RK Krim Mercator 10 2 5,00
13. KOZIMUR Katarzyna MKS Selgros Lublin 10 2 5,00
14. TANKASKAJA Marina Ankara Yenimahalle BSK 9 2 4,50
15. DRONOVA Irina HC Homel 9 2 4,50
16. LOPEZ Marta Super Amara Bera Bera 9 2 4,50
17. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 9 2 4,50
18. KAMDOP Laura RK Krim Mercator 9 2 4,50
19. LEVCSENKO Jevgenyija IUVENTA Michalovce 9 2 4,50
20. HARALDSDOTTIR Birna Glassverket HE 8 2 4,00
21. ZADRAVEC Nikolina HC Podravka Vegeta 8 2 4,00
22. LANG Saskia HC Leipzig 8 2 4,00
23. HAUIRUM Christina Hypo Niederösterreich 8 2 4,00
24. MARTINEZ Alba Super Amara Bera Bera 8 2 4,00
25. GEGA Marta MKS Selgros Lublin 8 2 4,00
26. NEMASKALO Ekaterina HC Podravka Vegeta 7 2 3,50
27. AKRAMENKO Kristina HC Homel 7 2 3,50
28. BRUNEAU Audrey Hypo Niederösterreich 7 2 3,50
29. KOWALSZKA Agnieszka MKS Selgros Lublin 7 2 3,50
30. REPELEWSZKA Krysztszina MKS Selgros Lublin 7 2 3,50
31. WOLFF Martine Glassverket HE 6 2 3,00
32. IVERSEN Marianne Glassverket HE 6 2 3,00
33. ÖZEL YELIZ Ankara Yenimahalle BSK 6 2 3,00
34. AKGÜN Nurceren Ankara Yenimahalle BSK 6 2 3,00
35. STEENBAKKERS Angela Morenhoff Jansen Dalfsen 6 2 3,00
36. PAVKOVIC Ana Morenhoff Jansen Dalfsen 6 2 3,00
37. MAZUCCO Alexandra HC Leipzig 6 2 3,00
38. KISS Kitti Hypo Niederösterreich 6 2 3,00
39. ARROJERIA Esther Super Amara Bera Bera 6 2 3,00
40. FERNANDEZ Alicia Super Amara Bera Bera 6 2 3,00
41. BAJRAMOVSZKA Mirjeta RK Krim Mercator 6 2 3,00
42. DRABIK Joanna MKS Selgros Lublin 6 2 3,00
43. NOCUN Dagmara MKS Selgros Lublin 6 2 3,00
44. LEIPART Mette Glassverket HE 5 2 2,50
45. ANDENAES June Glassverket HE 5 2 2,50
46. SUMAK Katerina Ankara Yenimahalle BSK 5 2 2,50
47. NUSSER Larissa Morenhoff Jansen Dalfsen 5 2 2,50
48. NOORDINK Annika Morenhoff Jansen Dalfsen 5 2 2,50
49. PLATANOVICS Natalja HC Homel 5 2 2,50
50. RIBKO Tatjana HC Homel 5 2 2,50
51. KOVÁCS Patricia Hypo Niederösterreich 5 2 2,50
52. MÚGICA Maialen Super Amara Bera Bera 5 2 2,50
53. ETXEBERRIA Maitane Super Amara Bera Bera 5 2 2,50
54. HABÁNKOVÁ Veronika IUVENTA Michalovce 5 2 2,50
55. WOLLINGEROVÁ Patricia IUVENTA Michalovce 5 2 2,50
56. BABBO Giada Indeco Conversano 5 2 2,50
57. KRSNIK Dora HC Podravka Vegeta 4 2 2,00
58. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 4 2 2,00
59. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 4 2 2,00
60. VAN BUREN Tess Morenhoff Jansen Dalfsen 4 2 2,00
61. ROS Alineke Morenhoff Jansen Dalfsen 4 2 2,00
62. KOPPE Silvana Morenhoff Jansen Dalfsen 4 2 2,00
63. BÖSCH Tamara HC Leipzig 4 2 2,00
64. REIMER Nele HC Leipzig 4 2 2,00
65. REDKA Anna HC Homel 4 2 2,00
66. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 4 2 2,00
67. GEORGIJEV Tamara RK Krim Mercator 4 2 2,00
68. MILANOVICS-LITRE Vesna RK Krim Mercator 4 2 2,00
69. JURICSK Nina RK Krim Mercator 4 2 2,00
70. AMON Ines RK Krim Mercator 4 2 2,00
71. ROLA Malgorzsata MKS Selgros Lublin 4 2 2,00
72. MATUSZCZYK Sylwia MKS Selgros Lublin 4 2 2,00
73. BARANI Elena Indeco Conversano 4 2 2,00
74. MERG Tiril Günther Glassverket HE 3 2 1,50
75. GUGUCS Anamarija HC Podravka Vegeta 3 2 1,50
76. SCHULZE Luisa HC Leipzig 3 2 1,50
77. MINEVSKAJA Ewgenija HC Leipzig 3 2 1,50
78. HANYICSHINA Julia HC Homel 3 2 1,50
79. DEDIC Mirela Hypo Niederösterreich 3 2 1,50
80. BLAZSEVICS Valentina RK Krim Mercator 3 2 1,50
81. NAGYOVÁ Sofia IUVENTA Michalovce 3 2 1,50
82. SCHUSTER Slavica IUVENTA Michalovce 3 2 1,50
83. DUBAUTCOVA Katarina IUVENTA Michalovce 3 2 1,50
84. PEREDERIJ Olga IUVENTA Michalovce 3 2 1,50
85. MIHAJLOVA Aleszja MKS Selgros Lublin 3 2 1,50
86. SKRZSYNIARZS Kamila MKS Selgros Lublin 3 2 1,50
87. LO GRECO Dominga Indeco Conversano 3 2 1,50
88. JÖSENDAL Amailia Glassverket HE 2 2 1,00
89. BRONSTA Tine Glassverket HE 2 2 1,00
90. GÜNDOGDU Sabina Ankara Yenimahalle BSK 2 2 1,00
91. GÜNDAR Esra Ankara Yenimahalle BSK 2 2 1,00
92. DEZSICS Ivana HC Podravka Vegeta 2 2 1,00
93. MRDEN Ivona HC Podravka Vegeta 2 2 1,00
94. WILSTERMAN Nikki Morenhoff Jansen Dalfsen 2 2 1,00
95. EINARSDOTTIR Hildigunnur HC Leipzig 2 2 1,00
96. BUDECEVIC Marina Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
97. THURNER Jennifer Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
98. ARAMENDIA Leyre Super Amara Bera Bera 2 2 1,00
99. EZKURDIA Uxue Super Amara Bera Bera 2 2 1,00
100. ALVERES LAFUENTE Raquel IUVENTA Michalovce 2 2 1,00

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk