2. forduló (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. LAJUK OLGA Ankara Yenimahalle BSK 21 2 10,50
2. AXINTE Diana HC Dunarea Braila 20 2 10,00
3. MAZGO Anasztazija BNTU-BelAZ Minszk 18 2 9,00
4. SIMION Ana CSM Roman 16 2 8,00
5. MICIJEVICS Camila DKKA Dunaújváros KA 16 2 8,00
6. SZAMOKINA Darja HK Asztrahanyocska 16 2 8,00
7. HANSEN Amalie Viborg HK 15 2 7,50
8. NORGAARD Ann Viborg HK 15 2 7,50
9. ISKENDEROGLU Serpil Kastamonu Belediyesi GSK 14 2 7,00
10. STOLLE Alicia HSG Blomberg-Lippe 14 2 7,00
11. DUPUIS Marine ES Besancon Feminin 13 2 6,50
12. TOMACS Teodora Byasen Handball Elite 13 2 6,50
13. JEMELJANYENKA Jana HK Asztrahanyocska 12 2 6,00
14. ARAMENDIA Leyre Super Amara Bera Bera 12 2 6,00
15. JAREBKOVA Marketa DHK Banik Most 12 2 6,00
16. PUNKO Anna DVSC-TVP 11 2 5,50
17. EGOZKUE Naiara Mecalia Atletico Guardes 11 2 5,50
18. KARSTEN Elke Super Amara Bera Bera 11 2 5,50
19. ETXEBERRIA Maitane Super Amara Bera Bera 11 2 5,50
20. ZACHOVA Dominika DHK Banik Most 11 2 5,50
21. ROB Roxana HC Zalau 11 2 5,50
22. VINYUKOVA Natalja Zvezda Zvenyigorod 11 2 5,50
23. LOERPER Anna TusSies Metzingen 11 2 5,50
24. ZAPF Marlene TusSies Metzingen 11 2 5,50
25. BARJÁN Bianka GVM Europe-Vác 10 2 5,00
26. KAISER Isabella Buxtehuder SV 10 2 5,00
27. GRZYB Kinga Metraco Zaglebie Lubin 10 2 5,00
28. PIELESZ Klaudia Metraco Zaglebie Lubin 10 2 5,00
29. ABBINGH Lois Issy Paris Hand 10 2 5,00
30. MORETTO Barbara Cercle Dijon Bourgogne 10 2 5,00
31. SKOGRAND Stine Silkeborg-Voel KFUM 10 2 5,00
32. OKKELS Anna Silkeborg-Voel KFUM 10 2 5,00
33. CONSTANTINESCU Maria HC Zalau 10 2 5,00
34. RADOJEVICS Dijana Ankara Yenimahalle BSK 10 2 5,00
35. STRÖMBERG Carin Viborg HK 10 2 5,00
36. NOLEVSZKA Natasa Viborg HK 10 2 5,00
37. KÜNDIG Kerstin LC Brühl Handball 10 2 5,00
38. FUDGE Kathryn LC Brühl Handball 10 2 5,00
39. JOHANSEN Vilde Tertnes Bergen 10 2 5,00
40. SIVERTSEN Celine Tertnes Bergen 10 2 5,00
41. SÖRHEIM Bodil Tertnes Bergen 10 2 5,00
42. DE SOUSA Do Espirito CSM Roman 9 2 4,50
43. SCHIRMER Maike Buxtehuder SV 9 2 4,50
44. FISCHER Lone Buxtehuder SV 9 2 4,50
45. ZAMFIRESCU Madalina DVSC-TVP 9 2 4,50
46. ANTONOVA Irina HK Asztrahanyocska 9 2 4,50
47. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 9 2 4,50
48. DULFER Kelly Köbenhavn Haandbold 9 2 4,50
49. MANAKOVA Petra DHK Banik Most 9 2 4,50
50. SZARKOVA Simona DHK Banik Most 9 2 4,50
51. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 9 2 4,50
52. ANDERSEN Sofie Silkeborg-Voel KFUM 9 2 4,50
53. WAHLQUIST Hege Silkeborg-Voel KFUM 9 2 4,50
54. TRIF Andrada HC Zalau 9 2 4,50
55. OBERLI Laura LC Brühl Handball 9 2 4,50
56. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 9 2 4,50
57. PRIJOVICS Ivana ZsRK Medicinar 9 2 4,50
58. KARPACSEVA Kszenyja Kubany 9 2 4,50
59. STANKIEWICZ Thea Tertnes Bergen 9 2 4,50
60. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 9 2 4,50
61. KLUJBER Katrin DKKA Dunaújváros KA 8 2 4,00
62. SZEKERCZÉS Luca DKKA Dunaújváros KA 8 2 4,00
63. LAKATOS Rita GVM Europe-Vác 8 2 4,00
64. BÖLK Emily Buxtehuder SV 8 2 4,00
65. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 8 2 4,00
66. GORNA Adriana Metraco Zaglebie Lubin 8 2 4,00
67. CSIGIRINOVA Natalja HK Asztrahanyocska 8 2 4,00
68. ESPINEIRA Anthia Mecalia Atletico Guardes 8 2 4,00
69. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 8 2 4,00
70. ARDERIUS Silvia Super Amara Bera Bera 8 2 4,00
71. MALÁ Veronika Issy Paris Hand 8 2 4,00
72. BRONSTA Tine Glassverket HE 8 2 4,00
73. LATHOUD Joanna Cercle Dijon Bourgogne 8 2 4,00
74. DRAGUT Ana HC Zalau 8 2 4,00
75. KUCSEVALOVA Julia NUR Mingecsavir 8 2 4,00
76. NYIKITYINA Irina Zvezda Zvenyigorod 8 2 4,00
77. KLIMANCEVA Victoria Zvezda Zvenyigorod 8 2 4,00
78. VERNIGOROVA Valentina Kubany 8 2 4,00
79. BERGSET Malene Tertnes Bergen 8 2 4,00
80. VATU Alina HC Dunarea Braila 8 2 4,00
81. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 8 2 4,00
82. PETERSEN Silje HSG Blomberg-Lippe 8 2 4,00
83. PICHLMEIER Kathrin HSG Blomberg-Lippe 8 2 4,00
84. KECSANOVICS Andjela ZsRK Medicinar 7 1 7,00
85. JACOBSEN Marit Byasen Handball Elite 7 1 7,00
86. POPA Ana CSM Roman 7 2 3,50
87. KOVÁCS Patrícia GVM Europe-Vác 7 2 3,50
88. CSÁKI Viktória DVSC-TVP 7 2 3,50
89. GRIGEL Lotte DVSC-TVP 7 2 3,50
90. URBAN Victoria Mecalia Atletico Guardes 7 2 3,50
91. SZINICSINYA Anasztaszia Kastamonu Belediyesi GSK 7 2 3,50
92. EDERRA Silvia Super Amara Bera Bera 7 2 3,50
93. SOMME Renate Glassverket HE 7 2 3,50
94. ANDRESEN Linn Glassverket HE 7 2 3,50
95. JÖSENDAL Amailia Glassverket HE 7 2 3,50
96. SKOLKOVA Martina Cercle Dijon Bourgogne 7 2 3,50
97. SYLLA Dyeneba Cercle Dijon Bourgogne 7 2 3,50
98. MEYER Annika Köbenhavn Haandbold 7 2 3,50
99. LOKKART Chantal Morenhoff Jansen Dalfsen 7 2 3,50
100. FRECON Alizee ES Besancon Feminin 7 2 3,50

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk