1. forduló (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HAUSHEER Dione Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 18 2 9,00
2. SCHERER Sibylle LK Zug Handball 17 2 8,50
3. HANSEN Lea Silkeborg-Voel KFUM 17 2 8,50
4. CSUTURA Nikolina HZRK Grude 16 2 8,00
5. RADOVICS Ana ZsRK Medicinar 16 2 8,00
6. CARLSON Jenny Lugi HF 16 2 8,00
7. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 15 2 7,50
8. JOVETICS Dijana Váci NKSE 14 2 7,00
9. STEENBAKKERS Angela HSG Blomberg-Lippe 14 2 7,00
10. TOMKOVICS Ana ZsRK Medicinar 14 2 7,00
11. LAJUK OLGA Ankara Yenimahalle BSK 14 2 7,00
12. RADOSAVLJEVICS Sanja Váci NKSE 13 2 6,50
13. MÜLLER Franciska HSG Blomberg-Lippe 13 2 6,50
14. MATELEUR Sara HB Sint-Truiden 13 2 6,50
15. LISEWSKA Sylwia Kram Start Elblag 13 2 6,50
16. VAN WETERING Bo Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 13 2 6,50
17. GALUSKOVA Veronika DHC Slavia Praha 13 2 6,50
18. CSERNYISKOVA Alla NUR Mingecsavir 13 2 6,50
19. PAULSEN Sarah Cercle Dijon Bourgogne 13 2 6,50
20. OHAEKWE Udochukwu Holon Handball Club 12 2 6,00
21. SZONDI Zsófia Váci NKSE 12 2 6,00
22. JOCHYMEK Agnieszka Metraco Zaglebie Lubin 12 2 6,00
23. STOLLE Alicia HSG Blomberg-Lippe 12 2 6,00
24. LYKSBORG Louise Silkeborg-Voel KFUM 12 2 6,00
25. TARAN Julia NUR Mingecsavir 12 2 6,00
26. STAGOVA Aida KHF Pristina 11 2 5,50
27. OEZCELIK Zerin LC Brühl Handball 11 2 5,50
28. GUARIEIRO Giulia Super Amara Bera Bera 11 2 5,50
29. YTTING PEDERSEN Emilie Silkeborg-Voel KFUM 11 2 5,50
30. WAHLQUIST Hege Silkeborg-Voel KFUM 11 2 5,50
31. HUDÁK Anette DHC Slavia Praha 11 2 5,50
32. DIÓSZEGI Nikolett Váci NKSE 10 2 5,00
33. MUSTAFOSKA Azra LC Brühl Handball 10 2 5,00
34. SOARES Helena Colegio de Gaia 10 2 5,00
35. AARDAHL Maren Byasen Handball Elite 10 2 5,00
36. DE HAZE Rachel Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 10 2 5,00
37. MAZGO Anasztazija BNTU-BelAZ Minszk 10 2 5,00
38. MILACSICS Ana OFN Ionias 10 2 5,00
39. RADOVICS Szandra Ankara Yenimahalle BSK 10 2 5,00
40. STOLERU Carmen CSM Roman 9 2 4,50
41. POPA Ana CSM Roman 9 2 4,50
42. CILICI Lacramioara CSM Roman 9 2 4,50
43. DA SOUZA Karoline Váci NKSE 9 2 4,50
44. KÜNDIG Rebecca LC Brühl Handball 9 2 4,50
45. GRZYB Kinga Metraco Zaglebie Lubin 9 2 4,50
46. WAZNA Zuzana Metraco Zaglebie Lubin 9 2 4,50
47. PETERSEN Larissa HSG Blomberg-Lippe 9 2 4,50
48. ARAMENDIA Leyre Super Amara Bera Bera 9 2 4,50
49. ARDERIUS Silvia Super Amara Bera Bera 9 2 4,50
50. GANTE Ana Colegio de Gaia 9 2 4,50
51. KOOIJ Jill Morenhoff Jansen Dalfsen 9 2 4,50
52. PRIJOVICS Ivana ZsRK Medicinar 9 2 4,50
53. SPRENGERS Zoe Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 9 2 4,50
54. PAPANIKOLAOU Fragkoula OFN Ionias 9 2 4,50
55. IOVANESCU Alexandra CSM Roman 8 2 4,00
56. FERFOLJA Teja CSM Roman 8 2 4,00
57. PRELVUKAJ Florentina KHF Pristina 8 2 4,00
58. UTHUS Oda Byasen Handball Elite 8 2 4,00
59. NUSSER Larissa Morenhoff Jansen Dalfsen 8 2 4,00
60. KONOVALOVA Marina Galicsanka 8 2 4,00
61. BARANOVICS Anasztazija Galicsanka 8 2 4,00
62. SZAVCSIN Natalija Galicsanka 8 2 4,00
63. LOJPUR Marija ZsRK Medicinar 8 2 4,00
64. PRELEVICS Sladana ZsRK Medicinar 8 2 4,00
65. HAGEN Birgitte Silkeborg-Voel KFUM 8 2 4,00
66. RUDKOVSZKAJA Tatjana BNTU-BelAZ Minszk 8 2 4,00
67. GYIDAR Victoria NUR Mingecsavir 8 2 4,00
68. PAPA Magdalini OFN Ionias 8 2 4,00
69. ZORJA Valerija Ankara Yenimahalle BSK 8 2 4,00
70. RADOJEVICS Dijana Ankara Yenimahalle BSK 8 2 4,00
71. SIMION Ana CSM Roman 7 2 3,50
72. BEN SHOSHAN Sharon Holon Handball Club 7 2 3,50
73. TRAWCZYNSKA Malgorzata Metraco Zaglebie Lubin 7 2 3,50
74. MARICS Zana Metraco Zaglebie Lubin 7 2 3,50
75. SMITRAN Soka LK Zug Handball 7 2 3,50
76. RÜFFIEUX Laura HSG Blomberg-Lippe 7 2 3,50
77. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 7 2 3,50
78. DA SILVA Lima Colegio de Gaia 7 2 3,50
79. WAADE Silje Byasen Handball Elite 7 2 3,50
80. LOKKART Chantal Morenhoff Jansen Dalfsen 7 2 3,50
81. SZTRJUKOVA Natalija Galicsanka 7 2 3,50
82. KUDRJAVCEVA Regina BNTU-BelAZ Minszk 7 2 3,50
83. JOHANSSON Elinore Lugi HF 7 2 3,50
84. PETREN Melissa Lugi HF 7 2 3,50
85. LANDRI Valentina Jomi Salerno 7 2 3,50
86. DEMICS Edina HZRK Grude 6 2 3,00
87. STANCULESCU Mihaela CSM Roman 6 2 3,00
88. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 6 2 3,00
89. OBERLI Laura LC Brühl Handball 6 2 3,00
90. MURER Jennifer LC Brühl Handball 6 2 3,00
91. KÜNDIG Kerstin LC Brühl Handball 6 2 3,00
92. MILOJEVICS Jovana Metraco Zaglebie Lubin 6 2 3,00
93. EGLI Nives LK Zug Handball 6 2 3,00
94. KLAUNING Gisa HSG Blomberg-Lippe 6 2 3,00
95. SWIERZEWSKA Patrycija Kram Start Elblag 6 2 3,00
96. HÖGDAHL Moa Byasen Handball Elite 6 2 3,00
97. ÖRVARSDOTTIR Helena Byasen Handball Elite 6 2 3,00
98. POLJAK Tatjána Galicsanka 6 2 3,00
99. SKOGRAND Stine Silkeborg-Voel KFUM 6 2 3,00
100. NOVOTNA Adela DHC Slavia Praha 6 2 3,00

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk