Kézilabda kupa
1. forduló (Góllövőlista)
# | NÉV | KLUB | GÓL | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | HAUSHEER Dione | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 18 (6) | 2 | 9,00 |
2. | SCHERER Sibylle | LK Zug Handball | 17 (8) | 2 | 8,50 |
3. | HANSEN Lea | Silkeborg-Voel KFUM | 17 (0) | 2 | 8,50 |
4. | CSUTURA Nikolina | HZRK Grude | 16 (3) | 2 | 8,00 |
5. | RADOVICS Ana | ZsRK Medicinar | 16 (3) | 2 | 8,00 |
6. | CARLSON Jenny | Lugi HF | 16 (6) | 2 | 8,00 |
7. | GOMEZ Suleikiy | Jomi Salerno | 15 (3) | 2 | 7,50 |
8. | JOVETICS Dijana | Praktiker-Vác | 14 (0) | 2 | 7,00 |
9. | STEENBAKKERS Angela | HSG Blomberg-Lippe | 14 (3) | 2 | 7,00 |
10. | TOMKOVICS Ana | ZsRK Medicinar | 14 (4) | 2 | 7,00 |
11. | LAJUK Olga | Ankara Yenimahalle BSK | 14 (2) | 2 | 7,00 |
12. | RADOSAVLJEVICS Sanja | Praktiker-Vác | 13 (0) | 2 | 6,50 |
13. | MÜLLER Franciska | HSG Blomberg-Lippe | 13 (3) | 2 | 6,50 |
14. | MATELEUR Sara | HB Sint-Truiden | 13 (4) | 2 | 6,50 |
15. | LISEWSKA Sylwia | Kram Start Elblag | 13 (8) | 2 | 6,50 |
16. | VAN WETERING Bo | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 13 (0) | 2 | 6,50 |
17. | GALUSKOVÁ Veronika | DHC Slavia Praha | 13 (4) | 2 | 6,50 |
18. | CSERNYISKOVA Alla | NUR Mingecsavir | 13 (0) | 2 | 6,50 |
19. | PAULSEN Sarah | JDA Bourgogne Dijon Handball | 13 (4) | 2 | 6,50 |
20. | OHAEKWE Udochukwu | Holon Handball Club | 12 (0) | 2 | 6,00 |
21. | SZONDI Zsófia | Praktiker-Vác | 12 (0) | 2 | 6,00 |
22. | JOCHYMEK Agnieszka | MKS Zaglebie Lubin | 12 (2) | 2 | 6,00 |
23. | STOLLE Alicia | HSG Blomberg-Lippe | 12 (0) | 2 | 6,00 |
24. | LYKSBORG Louise | Silkeborg-Voel KFUM | 12 (3) | 2 | 6,00 |
25. | TARAN Julia | NUR Mingecsavir | 12 (0) | 2 | 6,00 |
26. | STAGOVA Aida | KHF Pristina | 11 (4) | 2 | 5,50 |
27. | OEZCELIK Zerin | LC Brühl Handball | 11 (3) | 2 | 5,50 |
28. | GUARIEIRO Giulia | Super Amara Bera Bera | 11 (1) | 2 | 5,50 |
29. | YTTING PEDERSEN Emilie | Silkeborg-Voel KFUM | 11 (0) | 2 | 5,50 |
30. | WAHLQUIST Hege | Silkeborg-Voel KFUM | 11 (0) | 2 | 5,50 |
31. | HUDÁK Anette | DHC Slavia Praha | 11 (0) | 2 | 5,50 |
32. | DIÓSZEGI Nikolett | Praktiker-Vác | 10 (0) | 2 | 5,00 |
33. | MUSTAFOSKA Azra | LC Brühl Handball | 10 (3) | 2 | 5,00 |
34. | SOARES Helena | Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota | 10 (1) | 2 | 5,00 |
35. | AARDAHL Maren | Byasen Handball Elite | 10 (3) | 2 | 5,00 |
36. | DE HAZE Rachel | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 10 (0) | 2 | 5,00 |
37. | MAZGO Anasztazija | BNTU-BelAZ Minszk | 10 (4) | 2 | 5,00 |
38. | MILACSICS Ana | OFN Ionias | 10 (5) | 2 | 5,00 |
39. | RADOVICS Szandra | Ankara Yenimahalle BSK | 10 (2) | 2 | 5,00 |
40. | STOLERU Carmen | CSM Roman | 9 (0) | 2 | 4,50 |
41. | POPA Ana | CSM Roman | 9 (0) | 2 | 4,50 |
42. | CILICI Lacramioara | CSM Roman | 9 (2) | 2 | 4,50 |
43. | DE SOUZA Karoline | Praktiker-Vác | 9 (3) | 2 | 4,50 |
44. | KÜNDIG Rebecca | LC Brühl Handball | 9 (0) | 2 | 4,50 |
45. | GRZYB Kinga | MKS Zaglebie Lubin | 9 (3) | 2 | 4,50 |
46. | WAZNA Zuzana | MKS Zaglebie Lubin | 9 (0) | 2 | 4,50 |
47. | PETERSEN Larissa | HSG Blomberg-Lippe | 9 (0) | 2 | 4,50 |
48. | ARAMENDIA Leyre | Super Amara Bera Bera | 9 (2) | 2 | 4,50 |
49. | ARDERIUS Silvia | Super Amara Bera Bera | 9 (0) | 2 | 4,50 |
50. | GANTE Ana | Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota | 9 (4) | 2 | 4,50 |
51. | KOOIJ Jill | Morenhoff Jansen Dalfsen | 9 (0) | 2 | 4,50 |
52. | PRIJOVICS Ivana | ZsRK Medicinar | 9 (2) | 2 | 4,50 |
53. | SPRENGERS Zoe | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 9 (0) | 2 | 4,50 |
54. | PAPANIKOLAOU Fragkoula | OFN Ionias | 9 (1) | 2 | 4,50 |
55. | IOVANESCU Alexandra | CSM Roman | 8 (0) | 2 | 4,00 |
56. | FERFOLJA Teja | CSM Roman | 8 (1) | 2 | 4,00 |
57. | PRELVUKAJ Florentina | KHF Pristina | 8 (3) | 2 | 4,00 |
58. | UTHUS Oda | Byasen Handball Elite | 8 (0) | 2 | 4,00 |
59. | NÜSSER Larissa | Morenhoff Jansen Dalfsen | 8 (2) | 2 | 4,00 |
60. | KONOVALOVA Marina | Galicsanka Lviv | 8 (0) | 2 | 4,00 |
61. | BARANOVICS Anasztazija | Galicsanka Lviv | 8 (0) | 2 | 4,00 |
62. | SZAVCSIN Natalija | Galicsanka Lviv | 8 (8) | 2 | 4,00 |
63. | LOJPUR Marija | ZsRK Medicinar | 8 (0) | 2 | 4,00 |
64. | PRELEVICS Sladana | ZsRK Medicinar | 8 (3) | 2 | 4,00 |
65. | HAGEN Birgitte | Silkeborg-Voel KFUM | 8 (1) | 2 | 4,00 |
66. | RUDKOVSZKAJA Tatjana | BNTU-BelAZ Minszk | 8 (4) | 2 | 4,00 |
67. | GYIDAR Victoria | NUR Mingecsavir | 8 (1) | 2 | 4,00 |
68. | PAPA Magdalini | OFN Ionias | 8 (4) | 2 | 4,00 |
69. | ZORJA Valerija | Ankara Yenimahalle BSK | 8 (0) | 2 | 4,00 |
70. | RADOJEVICS Dijana | Ankara Yenimahalle BSK | 8 (1) | 2 | 4,00 |
71. | SIMION Ana | CSM Roman | 7 (3) | 2 | 3,50 |
72. | BEN SHOSHAN Sharon | Holon Handball Club | 7 (2) | 2 | 3,50 |
73. | TRAWCZYNSKA Malgorzata | MKS Zaglebie Lubin | 7 (0) | 2 | 3,50 |
74. | MARICS Zana | MKS Zaglebie Lubin | 7 (0) | 2 | 3,50 |
75. | SMITRAN Soka | LK Zug Handball | 7 (1) | 2 | 3,50 |
76. | RÜFFIEUX Laura | HSG Blomberg-Lippe | 7 (0) | 2 | 3,50 |
77. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 7 (0) | 2 | 3,50 |
78. | DA SILVA LIMA Patricia | Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota | 7 (0) | 2 | 3,50 |
79. | WAADE Silje | Byasen Handball Elite | 7 (0) | 2 | 3,50 |
80. | LOKKART Chantal | Morenhoff Jansen Dalfsen | 7 (3) | 2 | 3,50 |
81. | SZTRJUKOVA Natalija | Galicsanka Lviv | 7 (0) | 2 | 3,50 |
82. | KUDRJAVCEVA Regina | BNTU-BelAZ Minszk | 7 (0) | 2 | 3,50 |
83. | JOHANSSON Elinore | Lugi HF | 7 (0) | 2 | 3,50 |
84. | PETRÉN Melissa | Lugi HF | 7 (0) | 2 | 3,50 |
85. | LANDRI Valentina | Jomi Salerno | 7 (0) | 2 | 3,50 |
86. | DEMICS Edina | HZRK Grude | 6 (0) | 2 | 3,00 |
87. | STANCULESCU Mihaela | CSM Roman | 6 (0) | 2 | 3,00 |
88. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 6 (0) | 2 | 3,00 |
89. | OBERLI Laura | LC Brühl Handball | 6 (0) | 2 | 3,00 |
90. | MURER Jennifer | LC Brühl Handball | 6 (0) | 2 | 3,00 |
91. | KÜNDIG Kerstin | LC Brühl Handball | 6 (0) | 2 | 3,00 |
92. | MILOJEVICS Jovana | MKS Zaglebie Lubin | 6 (0) | 2 | 3,00 |
93. | EGLI Nives | LK Zug Handball | 6 (0) | 2 | 3,00 |
94. | KLAUNING Gisa | HSG Blomberg-Lippe | 6 (0) | 2 | 3,00 |
95. | SWIERZEWSKA Patrycija | Kram Start Elblag | 6 (0) | 2 | 3,00 |
96. | HÖGDAHL Moa | Byasen Handball Elite | 6 (0) | 2 | 3,00 |
97. | ÖRVARSDOTTIR Helena | Byasen Handball Elite | 6 (0) | 2 | 3,00 |
98. | POLJAK Tatjána | Galicsanka Lviv | 6 (2) | 2 | 3,00 |
99. | SKOGRAND Stine | Silkeborg-Voel KFUM | 6 (0) | 2 | 3,00 |
100. | NOVOTNÁ Adela | DHC Slavia Praha | 6 (0) | 2 | 3,00 |
A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.