Kézilabda kupa
Negyeddöntők (Góllövőlista)
# | NÉV | KLUB | GÓL | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | RIEGELHUTH Betina | Storhamar Handball Elite | 16 (2) | 2 | 8,00 |
2. | FRIIS Emma | Ikast Handbold | 15 (1) | 2 | 7,50 |
3. | INGSTAD Vilde | Team Esbjerg | 13 (0) | 2 | 6,50 |
4. | NORGAARD Ann | Viborg HK | 13 (8) | 2 | 6,50 |
5. | FAUSKE Helene | Ikast Handbold | 12 (3) | 2 | 6,00 |
6. | NZE MINKO Estelle | Siófok KC | 12 (4) | 2 | 6,00 |
7. | IHNYEVA Alena | HC Podravka Vegeta | 11 (0) | 2 | 5,50 |
8. | BREISTÖL Kristine | Team Esbjerg | 11 (0) | 2 | 5,50 |
9. | LISCSEVICS Kristina | Team Esbjerg | 11 (2) | 2 | 5,50 |
10. | HAUGSTED Line | Viborg HK | 11 (0) | 2 | 5,50 |
11. | MATLASKOVA Jekatyerina | Kubany | 10 (0) | 2 | 5,00 |
12. | DUDINA Marija | Kubany | 10 (0) | 2 | 5,00 |
13. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 10 (0) | 2 | 5,00 |
14. | CSIGIRINOVA Natalja | HC Podravka Vegeta | 9 (6) | 2 | 4,50 |
15. | MILOSZAVLJEVICS Dejana | HC Podravka Vegeta | 9 (0) | 2 | 4,50 |
16. | SZKOROBOGATCSENKO Antonia | Kubany | 9 (0) | 2 | 4,50 |
17. | VENN Kristin | Storhamar Handball Elite | 9 (0) | 2 | 4,50 |
18. | JEZICS Katarina | Siófok KC | 9 (0) | 2 | 4,50 |
19. | HOUSHEER Dione | Nykøbing Falster Håndbold | 9 (5) | 2 | 4,50 |
20. | DEBELICS Ana | HC Podravka Vegeta | 8 (0) | 2 | 4,00 |
21. | SOLBERG Sanna | Norvégia | 8 (0) | 2 | 4,00 |
22. | POLMAN Estavana | Team Esbjerg | 8 (1) | 2 | 4,00 |
23. | FOLKVORD Ellen | Storhamar Handball Elite | 8 (0) | 2 | 4,00 |
24. | GONZÁLEZ Mireya | Siófok KC | 8 (0) | 2 | 4,00 |
25. | BÖHME Simone | Siófok KC | 8 (0) | 2 | 4,00 |
26. | GOLUB Diana | Kubany | 7 (4) | 2 | 3,50 |
27. | AOUSTIN Camille | Siófok KC | 7 (0) | 2 | 3,50 |
28. | WESTBERG Emelie | Nykøbing Falster Håndbold | 7 (0) | 2 | 3,50 |
29. | LÖKE Heidi | Norvégia | 6 (2) | 1 | 6,00 |
30. | VINTER BURGAARD Louise | Ikast Handbold | 6 (0) | 2 | 3,00 |
31. | LÖSETH Tonje | Ikast Handbold | 6 (0) | 2 | 3,00 |
32. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 6 (0) | 2 | 3,00 |
33. | JÖRGENSEN Line | Team Esbjerg | 6 (0) | 2 | 3,00 |
34. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 6 (1) | 2 | 3,00 |
35. | JENSEN Anette | Team Esbjerg | 5 (0) | 2 | 2,50 |
36. | ENKERUD Tonje | Storhamar Handball Elite | 5 (0) | 2 | 2,50 |
37. | PEDERSEN Laerke | Nykøbing Falster Håndbold | 5 (0) | 2 | 2,50 |
38. | KRISTIANSEN Kristina | Nykøbing Falster Håndbold | 5 (0) | 2 | 2,50 |
39. | JÖRGENSEN Kristina | Viborg HK | 5 (0) | 2 | 2,50 |
40. | ANDERSEN Stine | Viborg HK | 5 (0) | 2 | 2,50 |
41. | JAKOBSEN Annika | Ikast Handbold | 4 (0) | 2 | 2,00 |
42. | SZAVINOVA Jana | Kubany | 4 (0) | 2 | 2,00 |
43. | GOLIKOVA Julia | Kubany | 4 (0) | 2 | 2,00 |
44. | BARKALOVA Jekatyerina | Kubany | 4 (0) | 2 | 2,00 |
45. | NESTAKER Guro | Storhamar Handball Elite | 4 (0) | 2 | 2,00 |
46. | OLSEN Sofie | Nykøbing Falster Håndbold | 4 (0) | 2 | 2,00 |
47. | STRÖMBERG Carin | Viborg HK | 4 (0) | 2 | 2,00 |
48. | TURK Ana | HC Podravka Vegeta | 3 (0) | 2 | 1,50 |
49. | DZSONO Dragica | HC Podravka Vegeta | 3 (0) | 2 | 1,50 |
50. | ZADRAVEC Nikolina | HC Podravka Vegeta | 3 (0) | 2 | 1,50 |
51. | ZSILINSZKAJTYE Jana | Kubany | 3 (2) | 2 | 1,50 |
52. | RZAEVA Milana | Kubany | 3 (0) | 2 | 1,50 |
53. | DANIELSSON Clara | Team Esbjerg | 3 (0) | 2 | 1,50 |
54. | FRAFJORD Marit | Team Esbjerg | 3 (0) | 2 | 1,50 |
55. | AAMBAKK Malene | Storhamar Handball Elite | 3 (0) | 2 | 1,50 |
56. | SVELE SOLBERG Mia | Storhamar Handball Elite | 3 (0) | 2 | 1,50 |
57. | LAGERQUIST Anna | Nykøbing Falster Håndbold | 3 (0) | 2 | 1,50 |
58. | DAHL Ida-Marie | Viborg HK | 3 (0) | 2 | 1,50 |
59. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 3 (0) | 2 | 1,50 |
60. | VESTERGAARD Maria | Team Esbjerg | 2 (0) | 1 | 2,00 |
61. | MILOSEVICS Selena | HC Podravka Vegeta | 2 (0) | 2 | 1,00 |
62. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 2 (0) | 2 | 1,00 |
63. | JACOBSEN Marit | Team Esbjerg | 2 (0) | 2 | 1,00 |
64. | JANJUSEVICS Andela | Siófok KC | 2 (0) | 2 | 1,00 |
65. | HMIROVA Tatjana | ZsRK Vardar | 2 (0) | 2 | 1,00 |
66. | DEDU Denisa | Siófok KC | 2 (0) | 2 | 1,00 |
67. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (0) | 2 | 1,00 |
68. | NIELSEN Line | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (0) | 2 | 1,00 |
69. | HANSEN Amalie | Viborg HK | 2 (0) | 2 | 1,00 |
70. | NIELSEN Emma | Team Esbjerg | 1 (0) | 1 | 1,00 |
71. | KARLOVCAN Korina | HC Podravka Vegeta | 1 (0) | 2 | 0,50 |
72. | HOLESOVÁ Maria | HC Podravka Vegeta | 1 (0) | 2 | 0,50 |
73. | MÖLLER Michala | Ikast Handbold | 1 (0) | 2 | 0,50 |
74. | SZAMOJLENKO Lada | Kubany | 1 (0) | 2 | 0,50 |
75. | HALICEVIC Elma | Team Esbjerg | 1 (0) | 2 | 0,50 |
76. | SKINNEHAUGEN Elise | Storhamar Handball Elite | 1 (0) | 2 | 0,50 |
77. | SUCH Nelli | Siófok KC | 1 (0) | 2 | 0,50 |
78. | PERIANU Gabriela | Románia | 1 (0) | 2 | 0,50 |
79. | SOLBERG Silje | Siófok KC | 1 (0) | 2 | 0,50 |
80. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 1 (0) | 2 | 0,50 |
81. | JOHANNSEN Pernille | Nykøbing Falster Håndbold | 1 (0) | 2 | 0,50 |
A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.