Férfi (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. CSÁSZÁR Gábor Kadetten Schaffhausen 19 2 9,50
2. BIRGISSON Birgir FH Hafnarfjordur 16 2 8,00
3. RADOJEVICS Zoran Orosházi FKSE-LINAMAR 15 2 7,50
4. GEORGESCU Ionut CSA Steaua Bucuresti 15 2 7,50
5. SPINOLA Pedro ABC/Uminho 14 2 7,00
6. DUMENCSICS Ivan RK Dubrava 14 2 7,00
7. BRATKOVICS Adam RD Koper 2013 14 2 7,00
8. GOGOLADZE Irakli BSB Batumi 14 2 7,00
9. SZPASZICS Djordje RK Zseleznyicsar 1949 Nis 13 2 6,50
10. STEINTHORSSON Arni UMF Selfoss 13 2 6,50
11. ADAMS Jasper OCI-LIONS 13 2 6,50
12. DOUDA Jakub Talent Robstav MAT Plzen 13 2 6,50
13. SPELICS Nikola RK Gorenje Velenje 13 2 6,50
14. VERDINEK Matics RK Gorenje Velenje 13 2 6,50
15. LJUBCSENKO Szergej Pölva Serviti 12 2 6,00
16. VIRBAUSKAS Zanas Klaipeda Dragunas 12 2 6,00
17. GOMES Andre Futebol Clube do Porto 12 2 6,00
18. RODRIGUES AREIA Antonio Futebol Clube do Porto 12 2 6,00
19. BAART Joris OCI-LIONS 12 2 6,00
20. SILLASTE Henri Pölva Serviti 11 2 5,50
21. KRISTJANSSON Viggo SG INSIGNIS Handball Westwien 11 2 5,50
22. BAUMGARTNER Tobias BSV Bern 10 2 5,00
23. KNEZEVICS Marko Orosházi FKSE-LINAMAR 10 2 5,00
24. TEMELKOV Vladimir Handball Kaerjeng 10 2 5,00
25. VINKOVICS Luka RK Dubrava 10 2 5,00
26. EIDSSON Einar FH Hafnarfjordur 10 2 5,00
27. VALDIMARSSON Bjarni FH Hafnarfjordur 10 2 5,00
28. VAITEKUNAS Modestas Klaipeda Dragunas 10 2 5,00
29. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 10 2 5,00
30. VRDOLJAK Jakov GRK Varazsdin 1930 10 2 5,00
31. TAHIRUKAJ Drilon KH Besa Famgas 10 2 5,00
32. SZRETENOVICS Stevan RK Zseleznyicsar 1949 Nis 9 2 4,50
33. VLAH Aleksz RD Koper 2013 9 2 4,50
34. GRIMSSON Hergeir UMF Selfoss 9 2 4,50
35. THRASTARSSON Haukur UMF Selfoss 9 2 4,50
36. BARUD Niclas Alingsas HK 9 2 4,50
37. LEVAK Bruno GRK Varazsdin 1930 9 2 4,50
38. TAHIRUKAJ Drenit KH Besa Famgas 9 2 4,50
39. SVERRISSON Einar UMF Selfoss 8 1 8,00
40. VOLPI Francesco Handball Kaerjeng 8 2 4,00
41. RADOS Kristijan RK Dubrava 8 2 4,00
42. SZAMARDZSICS Sandro RK Dubrava 8 2 4,00
43. SESUM Zsarko Kadetten Schaffhausen 8 2 4,00
44. INGOLFSSON Atli UMF Selfoss 8 2 4,00
45. ALVES Miguel Futebol Clube do Porto 8 2 4,00
46. ZACACIURIN Roman AHC Potaissa Turda 8 2 4,00
47. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 8 2 4,00
48. VINKELHOFER Petr Talent Robstav MAT Plzen 8 2 4,00
49. SPRUK Tomislav GRK Varazsdin 1930 8 2 4,00
50. MIHALCEA Andrei CSA Steaua Bucuresti 7 1 7,00
51. GRAHOVAC Nikola RK Dubrava 7 2 3,50
52. ARSAELSSON Arnar FH Hafnarfjordur 7 2 3,50
53. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjordur 7 2 3,50
54. SZOKOLICS Tilen RD Koper 2013 7 2 3,50
55. STROPUS Karolis Klaipeda Dragunas 7 2 3,50
56. HELGASSON Gudmundur SG INSIGNIS Handball Westwien 7 2 3,50
57. SEITZ Philipp SG INSIGNIS Handball Westwien 7 2 3,50
58. NEJDL Tomas Talent Robstav MAT Plzen 7 2 3,50
59. CHMELIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 7 2 3,50
60. SAGIAS Danos Glasgow HC 7 2 3,50
61. LINDBERG Samuel Alingsas HK 7 2 3,50
62. HASZELJICS Ibrahim RK Gorenje Velenje 7 2 3,50
63. GLAVAS Filip GRK Varazsdin 1930 7 2 3,50
64. ABRAMISVILI Zurab BSB Batumi 7 2 3,50
65. JUPA Kastriot KH Besa Famgas 7 2 3,50
66. GJUKA Egzon KH Besa Famgas 7 2 3,50
67. NOVAK Dominik GRK Varazsdin 1930 6 1 6,00
68. MÜHLEMANN Luca BSV Bern 6 2 3,00
69. TELEPNEV Ivan Pölva Serviti 6 2 3,00
70. MUUGA Kristjan Pölva Serviti 6 2 3,00
71. SAVICS Milos RK Zseleznyicsar 1949 Nis 6 2 3,00
72. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjordur 6 2 3,00
73. FRIMMEL Sebastian Kadetten Schaffhausen 6 2 3,00
74. BLIUVAS Karolis Klaipeda Dragunas 6 2 3,00
75. FERNANDES Leonel Futebol Clube do Porto 6 2 3,00
76. ITURRIZA ALVEREZ Victor Futebol Clube do Porto 6 2 3,00
77. LAZAR Radu AHC Potaissa Turda 6 2 3,00
78. CINTEC Georgica AHC Potaissa Turda 6 2 3,00
79. STEINS Ivo OCI-LIONS 6 2 3,00
80. JANSSEN Lino OCI-LIONS 6 2 3,00
81. JELINEK Wilhelm SG INSIGNIS Handball Westwien 6 2 3,00
82. FÜHRER Matthias SG INSIGNIS Handball Westwien 6 2 3,00
83. BERG Andreas Alingsas HK 6 2 3,00
84. LANG Andreas Alingsas HK 6 2 3,00
85. KAVCSICS Aleksz RK Gorenje Velenje 6 2 3,00
86. VEGAR Marin CSA Steaua Bucuresti 6 2 3,00
87. ROSU Alin CSA Steaua Bucuresti 6 2 3,00
88. SZURMAVA Giorgi BSB Batumi 6 2 3,00
89. MUQOLLI Jon KH Besa Famgas 6 2 3,00
90. KUKRIKA Ante KH Besa Famgas 6 2 3,00
91. RAMOSAJ Bujar KH Besa Famgas 6 2 3,00
92. GHITA Radu AHC Potaissa Turda 5 1 5,00
93. SZIMANSKI Jakub BSV Bern 5 2 2,50
94. GERLICH Matth BSV Bern 5 2 2,50
95. KLJAJICS Aleksza RK Zseleznyicsar 1949 Nis 5 2 2,50
96. TRIVICS Milasin Handball Kaerjeng 5 2 2,50
97. RAHIM Yacine Handball Kaerjeng 5 2 2,50
98. EWALD Benny Handball Kaerjeng 5 2 2,50
99. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 5 2 2,50
100. SZMOLNIK Zsiga RD Koper 2013 5 2 2,50

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk