BAJNOKOK LIGÁJA, Férfi, Final Four, Mérkőzések, 3. helyért.

2018.05.27. 15:15 óra, Köln, Lanxess Aréna, 19257 néző.

Vezette: Bojan LAH, David SOK (Szlovénia).

EHF-képviselő: Nicolae VIZITIU (Moldávia).

Paris Saint-Germain Handball: CORRALES Rodrigo (kapus), OMEYER Thierry (kapus) - REMILI Nedim 9, KOUNKOUD Banoit 5, SAGOSEN Sander 5, GENSHEIMER Uwe 4, KARABATIC Nikola 3, NARCISSE Daniel 1, KEITA Adama 1, HANSEN Mikkel 1/1, NAHI Dylan, NIELSEN Jesper, KARABATIC Luka, ABALO Luc, SZTEPANCSICS Luka, MÖLLGAARD Henrik. Vezetőedző: SERDARUSICS Zvonimir, másodedző: OLSSON Staffan.

HC Vardar 1961: MILICS Sztrahinja (kapus), GYJORGYJESZKI Daniel (kapus) - CINDRICS Luka 7/1, MAQUEDA Jorge 5, CSUPICS Ivan 5/4, KRISZTOPANSZ Dainis 4, BOROZAN Vuko 3, MORAES Rogerio 2, MARSENICS Mihajlo 1, GYIBIROV Timur 1, SISKARJEV Daniel, CAÑELLAS Joan, ABUTOVICS Ilija, KARACSICS Igor, POPOVSZKI Martin, SZTOJLOV Sztojancse. Vezetőedző: GONZALEZ GUTIERREZ Raúl.

Hétméteres: 1/1 (HANSEN Mikkel 1/1), illetve 8/5 (CINDRICS Luka 2/1, CSUPICS Ivan 5/4, GYIBIROV Timur 1/0).

Sárga lapok: 3 (másodedző: OLSSON Staffan, SAGOSEN Sander, KARABATIC Nikola), illetve 2 (CAÑELLAS Joan, SISKARJEV Daniel).

Kiállítás: 5 (SAGOSEN Sander 2', KOUNKOUD Banoit 2', KARABATIC Luka 2', KARABATIC Nikola 4'), illetve 4 (MAQUEDA Jorge 3x2', MORAES Rogerio 2').

Kizárás (3×2’): 0, illetve 1 (MAQUEDA Jorge).

Részeredmények: 5. percben 1-2, 10. percben 2-4, 15. percben 4-7, 20. percben 9-10, 25. percben 12-13, 30. percben 14-15, 35. percben 17-19, 40. percben 21-21, 45. percben 22-23, 50. percben 22-23, 55. percben 25-24, 60. percben 29-28.

Lövés hatékonyság: 58 % (50 lövés - 29 gól), illetve 56 % (50 lövés - 28 gól).

Kapus teljesítmény: 36 % - 44 lövés - 16 védés (CORRALES Rodrigo 40 % - 30 lövés - 12 védés, kettőt hétméteresből; OMEYER Thierry 29 % 14 lövés - 4 védés), illetve 24 % - 38 lövés - 9 védés (MILICS Sztrahinja).

A Paris Saint-Germain Handball csapata győzelmével megszerezte a Bajnokok Ligája harmadik helyet. A Final Four nagy meglepetése, hogy a címvédő HC Vardar