BAJNOKOK LIGÁJA, Női, Final Four, Mérkőzések, Harmadik helyért.

2018.05.13. 15:15 óra, Papp László Budapest Sportaréna, 12000 néző.

Vezette: Jelena VUJACSICS, Andjelina KAZANEGRA (Montenegró).

EHF-képviselő: Anja FRESER (Szlovénia).

CSM Bucuresti: UNGUREANU Paula (kapus), GRUBISIC Jelena (kapus) - JÖRGENSEN Line 7, GULLDÉN Isabelle 6/2, CUREA Iulia Vasilica 5, NEAGU Cristina 3, UDRISTOIU Aneta 3, NIOMBLA Gnonsiane 2, MEHMEDOVICS Majda 1, KURTOVIC Amanda 1, MANEA Oana 1, JACOBSEN Sabina 1, FRAFJORD Marit 1, HAGMAN Nathalie, BAZALIU Bianca, AYGLON Saurine. Vezetőedző: JOHANSSON Per.

HK Rosztov-Don: GABISOVA Galina (kapus), PESSOA Mayssa (kapus) - SZUDAKOVA Marina 5, BORSCSENKO Viktorija 5/4, BULATOVICS Katarina 4, KALINYICSENKO Regina 4, ILINA Jekatyerina 3/1, CABRAL BARBOSA Alexandrina 2, DEMBELE Siraba 2, MAKEJEVA Kszenyija 2, SENY Anna 1, PETROVA Majja 1, MANAHAROVA Julia 1, SZTYEPANOVA Alexandra, VJEHIRJEVA Anna, SZLIVINSZKAJA Elena. Vezetőedző: BOUGEANT Frédéric.

Hétméteres: 2/2 (GULLDÉN Isabelle 2/2), illetve 6/5 (BORSCSENKO Viktorija 4/4, ILINA Jekatyerina 2/1).

Sárga lapok: 3 (Vezetőedző: JOHANSSON Per, GULLDÉN Isabelle, MEHMEDOVICS Majda), illetve 0.

Kiállítás: 4 (CUREA Iulia Vasilica 2', AYGLON Saurine 2', JÖRGENSEN Line 4'), illetve 2 (MANAHAROVA Julia 2', BULATOVICS Katarina 2').

Részeredmények: 5. percben 3-1, 10. percben 8-4, 15. percben 10-5, 20. percben 14-6, 25. percben 16-10, 30. percben 19-14, 35. percben 21-16, 40. percben 24-20, 45. percben 25-22, 50. percben 27-26, 55. percben 30-28, 60. percben 31-30.

Lövés hatékonyság: 54 % (57 lövés - 31 gól), illetve 59 % (51 lövés - 30 gól).

Kapus teljesítmény: 29 % - 42 lövés - 12 védés (GRUBISIC Jelena 29 % - 34 lövés - 10 védés, egyet hétméteresből; UNGUREANU Paula 25 % - 8 lövés - 2 védés), illetve 37 % - 49 lövés - 18 védés (PESSOA Mayssa 30 % - 27 lövés - 8 védés; MEHDIJEVA Galina 45 % - 22 lövés - 10 védés).

A CSM Bucuresti csapata győzelmével megszerezte a Bajnokok Ligája harmadik helyét.