2. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[AUT] SG INSIGNIS Handball Westwien Csapat »
[BEL] Achilles Bocholt Csapat »
[EST] Pölva Serviti Csapat »
[ISL] Valur FC Csapat »
[ISR] Maccabi Srugo Rishon Lezion Csapat »
[NOR] OIF Arendal Csapat »
[SRB] Vojvodina Csapat »
[SUI] HC Kriens-Luzern Csapat »
[TUR] Beykoz BLD SK Csapat »
[FIN] Cocks Csapat »
[CZE] Talent Robstav MAT Plzen Csapat »
[MKD] HC Ohrid 2013 Csapat »
[CRO] RK Dubrava Csapat »
[NOR] BSK Handball Elite Csapat »
[POR] SL Benfica Csapat »
[HUN] Csurgó KK Csapat »
[HUN] Balatonfüredi KSE Csapat »
[DEN] TTH Holstebro Csapat »
[SWE] HK Malmö Csapat »
[POR] Futebol Clube do Porto Csapat »
[ROU] HC Dobrogea Süd Constanta Csapat »
[CRO] RK Nexe Csapat »
[NED] OCI-LIONS Csapat »
[RUS] St. Petersburg HC Csapat »
[SUI] Pfadi Winterthur Csapat »
[ROU] CSM Bucuresti Csapat »
[POL] Gwardia Opole Csapat »
[ESP] Helvetia Anaitasuna Csapat »
[SUI] Wacker Thun Csapat »
[FRA] Chambery Savoie Mont Blanc HB Csapat »
[BLR] SKA Minszk Csapat »
[ISL] FH Hafnarfjordur Csapat »

2017.11.12. 12:00 - 2. forduló

St. Petersburg HC - FH Hafnarfjordur
35-31 (16-12, 32-27)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.15. 18:00 - 2. forduló

BSK Handball Elite - HC Dobrogea Süd Constanta
24-27 (12-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.15. 17:00 - 2. forduló

SZKA Minszk - CSM Bucuresti
33-30 (16-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.15. 16:00 - 2. forduló

Gwardia Opole - SL Benfica
26-21 (10-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.15. 15:00 - 2. forduló

Futebol Clube do Porto - HC Ohrid 2013
44-26 (25-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.15. 15:00 - 2. forduló

St. Petersburg HC - FH Hafnarfjordur
37-33 (16-12, 32-27 ÓVÁS ALATT)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.15. 14:00 - 2. forduló

Talent Robstav MAT Plzen - Helvetia Anaitasuna
23-30 (13-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 20:00 - 2. forduló

Chambery Savoie Mont Blanc HB - Maccabi Srugo Rishon Lezion
31-27 (14-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 19:30 - 2. forduló

OIF Arendal - OCI-LIONS
29-26 (19-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 19:00 - 2. forduló

RK Dubrava - Csurgó KK
36-26 (14-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 18:00 - 2. forduló

HC Dobrogea Süd Constanta - BSK Handball Elite
24-22 (11-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 18:00 - 2. forduló

RK Nexe - Pölva Serviti
32-21 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 17:00 - 2. forduló

Wacker Thun - SG INSIGNIS Handball Westwien
32-27 (15-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 16:30 - 2. forduló

Cocks - Achilles Bocholt
37-25 (17-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 16:00 - 2. forduló

HK Malmö - Beykoz BLD SK
35-21 (16-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 15:30 - 2. forduló

TTH Holstebro - HC Kriens-Luzern
38-16 (18-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.14. 15:00 - 2. forduló

HC Ohrid 2013 - Futebol Clube do Porto
20-37 (12-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.08. 19:30 - 2. forduló

Maccabi Srugo Rishon Lezion - Chambery Savoie Mont Blanc HB
24-29 (12-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.08. 18:30 - 2. forduló

Beykoz BLD SK - HK Malmö
27-36 (11-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.08. 18:00 - 2. forduló

Helvetia Anaitasuna - Talent Robstav MAT Plzen
40-26 (20-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.08. 15:00 - 2. forduló

Valur FC - Balatonfüredi KSE
19-28 (11-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.08. 15:00 - 2. forduló

Vojvodina - Pfadi Winterthur
17-26 (8-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 20:15 - 2. forduló

Achilles Bocholt - Cocks
40-35 (19-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 19:30 - 2. forduló

OCI-LIONS - OIF Arendal
25-28 (13-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 18:00 - 2. forduló

HC Kriens-Luzern - TTH Holstebro
16-27 (6-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 18:00 - 2. forduló

Pölva Serviti - RK Nexe
25-27 (13-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 18:00 - 2. forduló

SG INSIGNIS Handball Westwien - Wacker Thun
22-27 (13-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 17:30 - 2. forduló

Pfadi Winterthur - Vojvodina
35-22 (16-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 17:00 - 2. forduló

Balatonfüredi KSE - Valur FC
27-22 (16-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 17:00 - 2. forduló

CSM Bucuresti - SKA Minszk
26-30 (14-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 17:00 - 2. forduló

FH Hafnarfjordur - St. Petersburg HC
32-27 (17-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 17:00 - 2. forduló

SL Benfica - Gwardia Opole
28-24 (15-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2017.10.07. 15:30 - 2. forduló

Csurgó KK - RK Dubrava
33-24 (15-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk