EHF-KUPA, Férfi, 1. forduló, Mérkőzések, 1. forduló.

2018.09.09. 18:00 óra, UM Dribbel, 600 néző.

Vezette: Vadims JASKINS, Eduards ZABKO (Lettország).

EHF-képviselő: Cesar CASTILLO (Nagy-Británia).

Handball Kaerjeng: AUGER Chris (kapus), MICHELS Jerome (kapus) - RADOJEVICS Zoran 8/1, TEMELKOV Vladimir 7, VOLPI Francesco 5, RAHIM Yacine 3, TRIVICS Milasin 3, EWALD Benny 2, NICOLETTI Loris 2, HUMMEL Martin 1, MOLITOR Mikel 1, GRAAS Philippe, VEIDIG Pierre, SCHROEDER Eric, NGUYEN Duc Vinh, COSANTI Tommaso. Vezetőedző: GAJICS Dejan.

RK Zseleznyicsar 1949 Nis: LAZICS Milos (kapus), MIHALJEVICS Danilo (kapus) - KNEZEVICS Marko 6, SZRETENOVICS Stevan 6, KLJAJICS Aleksza 4, SZPASZICS Djordje 4, SAVICS Milos 3, JEVTICS Vladimir 2, MILOVANOVICS Nemanja 1, PAVLOVICS Aleksandar, BANDUKA Pavle, JANKOVICS Stefan, CSERANICS Marko, BABICS Dejan, MADJAR Andrija, POTKONJAK Luka. Vezetőedző: VUJOVICS Veszelin.

Hétméteres: 2/1 (RADOJEVICS Zoran 2/1), illetve 0/0 ( - ).

Sárga lapok: 2 (VOLPI Francesco, COSANTI Tommaso), illetve 3 (Vezetőedző: VUJOVICS Veszelin, MILOVANOVICS Nemanja, JEVTICS Vladimir).

Kiállítás: 1 (MOLITOR Mikel 2'), illetve 8 (Vezetőedző: VUJOVICS Veszelin 2', SZRETENOVICS Stevan 3x2', JANKOVICS Stefan 2', JEVTICS Vladimir 3x2').

Kizárás (3×2’): 0, illetve 2 (SZRETENOVICS Stevan, JEVTICS Vladimir).

Részeredmények: 5. percben 2-2, 10. percben 5-5, 15. percben 9-6, 20. percben 11-9, 25. percben 13-12, 30. percben 16-16, 35. percben 20-17, 40. percben 21-19, 45. percben 25-21, 50. percben 27-21, 55. percben 29-24, 60. percben 32-26.

Lövés hatékonyság: 63 % (51 lövés - 32 gól), illetve 54 % (48 lövés - 26 gól).

Kapus teljesítmény: 37 % - 41 lövés - 15 védés (AUGER Chris), illetve 27 % - 44 lövés - 12 védés, egyet hétméteresből (MIHALJEVICS Danilo).

A Hanball Kaerjeng csapata egy vereséggel (27-30), egy győzelemmel (32-26), 59-56-os gólkülönbséggel a 2. fordulóba jutott.