EHF-KUPA, Férfi, 1. forduló, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2018.09.03. 14:00 óra, Mestska Sportovni Hala TJ Lokomotiva, 150 néző.

Vezette: Szvetoszlav JOVCSEV, Zvezdelin JONCSEV (Bulgária).

EHF-képviselő: Vaszilij FEGIR (Ukrajna).

Glasgow HC: CAMILLERI Josef (kapus), BOTTOMLEY Hamish (kapus) - GLOAGUEN Yoann 4, SAGIAS Danos 4/1, FERNANDEZ ALONSO Gabriel 2, THOMAS Michael 1, CUELLAR BERTOS Francesco 1, SZULC Krzysztof, ZARRAGA LOPEZ-QUILES Alvaro, PIATEK Jakub, MICHNAK Dominik, MOOSE WAN FUNG LEE Andy, VOTE Benjamin, ARRARAS BASTA Inigo, BLASZCZYK Sebastian. Vezetőedző: PSALIA Ian.

Talent Robstav MAT Plzen: HERAJT Filip (kapus), SMID Karel (kapus) - DOUDA Jakub 7/1, VINKELHOFER Petr 5/1, SAFRANEK Ondrej 5/1, WILDT Eduard 3, NEJDL Tomas 3, SIRA Jakub 2, RIHA Martin 2, SINDELAR Jakub 1, STEHLIK Jan 1, IVANCEV Milan 1, CVIKL Martin, CHMELIK Jan, KACIN Jan, TONAR Michal. Vezetőedző: TONAR Michael.

Hétméteres: 3/1 (SAGIAS Danos 2/1, ARRARAS BASTA Inigo 1/0), illetve 4/3 (DOUDA Jakub 1/1, VINKELHOFER Petr 1/1, SAFRANEK Ondrej 1/1, WILDT Eduard 1/0).

Sárga lapok: 3 (GLOAGUEN Yoann, THOMAS Michael, SAGIAS Danos), illetve 2 (NEJDL Tomas, SINDELAR Jakub).

Kiállítás: 4 (ARRARAS BASTA Inigo 2', MICHNAK Dominik 4', PIATEK Jakub 2'), illetve 2 (RIHA Martin 2', CVIKL Martin 2').

Részeredmények: 5. percben 1-3, 10. percben 2-6, 15. percben 5-8, 20. percben 6-9, 25. percben 8-12, 30. percben 8-16, 35. percben 9-21, 40. percben 9-22, 45. percben 9-25, 50. percben 10-25, 55. percben 12-27, 60. percben 12-30.

Lövés hatékonyság: 33 % (36 lövés - 12 gól), illetve 70 % (43 lövés - 30 gól).

Kapus teljesítmény: 25 % - 40 lövés - 10 védés (CAMILLERI Josef 17 % - 6 lövés - 1 védés; BOTTOMLEY Hamish 26 % - 34 lövés - 9 védés), illetve 50 % - 24 lövés - 12 védés, kettőt hétméteresből (SMID Karel).

A Glasgow HC csapata feladta a pályaválasztói jogát, így a hazai mérkőzését Plzenben játszotta. A Talent Robstav MAT Plzen csapata kettős győzelemmel
(39-12, 30-12), 69-24-es gólkülönbséggel a 2. fordulóba jutott,
ahol a HC Dobrogea Süd Constanta együttese lesz az ellenfele.