EHF-KUPA, Férfi, 1. forduló, Mérkőzések, 1. forduló.

2018.09.08. 19:00 óra, Iprottamidstöd Kapliakrika, 383 néző.

Vezette: Ivars CERNAVSKIS, Edmunds BOGDANOVS (Lettország).

EHF-képviselő: Richard JOHANSSON (Svédország).

FH Hafnarfjordur: BRAGASSON Birkir (kapus), MINICS Lazar (kapus) - BIRGISSON Birgir 9, ARSAELSSON Arnar 6, VALDIMARSSON Bjarni 5, EIDSSON Einar 3, FRIDRIKSSON Asbjorn 3/1, BIRGISSON Agust 2, INGVARSSON Johann 1, REYNISSON Johann 1, SINDRASON Einar, SKARPHEDINSSON Bjarni, OLAFSSON Eythor, ASGEIRSSON Jakob, JOHANNSSON Johann, JOHANNSSON Hlynur. Vezetőedző: SIGFUSSON Halldor.

RK Dubrava: MARKOVICS Dominik (kapus), GRAHOVAC Domagoj (kapus) - VINKOVICS Luka 10/4, DUMENCSICS Ivan 5, MARICSICS Davor 4, MEDICS Petar 3, SZAMARDZSICS Sandro 3, GRAHOVAC Nikola 2, IVANKOVICS Ante 2, RACSICS Marko 1, RADOS Kristijan 1, TURCSICS Filip 1, GRAHOVAC Mislav, GODEC Karlo, SUKER Mislav, VOLAR Kristijan. Vezetőedző: SOLA Vlado.

Hétméteres: 1/1 (FRIDRIKSSON Asbjorn 1/1), illetve 5/4 (VINKOVICS Luka 4/4, DUMENCSICS Ivan 1/0).

Sárga lapok: 3 (VALDIMARSSON Bjarni, FRIDRIKSSON Asbjorn, BIRGISSON Birgir), illetve 4 (Vezetőedző: SOLA Vlado, RACSICS Marko, VOLAR Kristijan, VINKOVICS Luka).

Kiállítás: 3 (VALDIMARSSON Bjarni 2', EIDSSON Einar 2', BIRGISSON Birgir 2'), illetve 4 (RACSICS Marko 2', VOLAR Kristijan 2', GRAHOVAC Mislav 2', GRAHOVAC Nikola 2').

Részeredmények: 5. percben 4-4, 10. percben 8-6, 15. percben 10-7, 20. percben 10-10, 25. percben 15-11, 30. percben 16-14, 35. percben 19-16, 40. percben 22-19, 45. percben 25-23, 50. percben 28-27, 55. percben 29-30, 60. percben 30-32.

Lövés hatékonyság: 57 % (53 lövés - 30 gól), illetve 73 % (44 lövés - 32 gól).

Kapus teljesítmény: 20 % - 40 lövés - 8 védés (BRAGASSON Birkir 21 % - 38 lövés - 8 védés; MINICS Lazar 0 % - 2 lövés - 0 védés, illetve 29 % - 42 lövés - 12 védés (GRAHOVAC Domagoj)

Az FH Hafnarfjordur csapata egy győzelemmel (33-29), egy vereséggel (30-32), 63-61-es gólkülönbséggel a 2. fordulóba jutott.