FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA C-CSOPORT MÉRKŐZÉSEI 2017-2018

1. FORDULÓ

2017. szeptember 14., csütörtök, 20:15 óra, Schaffhausen

Kadetten Schaffhausen – Elverum Handball

36-30 (17-15)

2017. szeptember 17., vasárnap, 16:50 óra, Skjern

Skjern Handbold – Dinamo Bucuresti

39-28 (19-11)

2017. szeptember 17., vasárnap, 17:00 óra, Velenje

RK Gorenje Velenje – Abanca Ademar Leon

23-22 (12-10)

2. FORDULÓ

2017. szeptember 23., szombat, 17:00 óra, Elverum

Elverum Handball – Skjern Handbold

27-32 (11-17)

2017. szeptember 23., szombat, 20:00 óra, Bukarest

Dinamo Bucuresti – RK Gorenje Velenje

26-27 (10-9)

2017. szeptember 24., vasárnap, 17:00 óra, Leon

Abanca Ademar Leon – Kadetten Schaffhausen

29-28 (14-13)

3. FORDULÓ

2017. szeptember 30., szombat, 19:30 óra, Leon

Abanca Ademar Leon – Elverum Handball

26-30 (10-12)

2017. szeptember 27., szerda, 19:00 óra,  Bukarest

Dinamo Bucuresti – Kadetten Schaffhausen

29-28 (14-12)

2017.október 1.,vasárnap, 17:00 óra, Velenje

RK Gorenje Velenje – Skjern Handbold

31-29 (15-14)

4. FORDULÓ

2017.október 5., csütörtök, 20:15 óra, Schaffhausen

Kadetten Schaffhausen – RK Gorenje Velenje

31-28 (14-14)

2017.október 8., vasárnap, 15:10 óra, Skjern

Skjern Handbold – Abanca Ademar Leon

33-25 (18-15)

2017.október 8., vasárnap, 17:00 óra, Elverum

Elverum Handball – Dinamo Bucuresti

40-32 (19-15)

5. FORDULÓ

2017.október 15., vasárnap, 18:00 óra, Bukarest

Dinamo Bucuresti – Abanca Ademar Leon

24-28 (13-17)

2017.október 12., csütörtök, 20:15 óra, Schaffhausen

Kadetten Schaffhausen – Skjern Handbold

25-24 (9-13)

2017.október 15., vasárnap, 17:00 óra, Elverum

Elverum Handball – RK Gorenje Velenje

29-28 (17-14)

6. FORDULÓ

2017. november 5., vasárnap, 16:50 óra, Skjern

Skjern Handbold – Kadetten Schaffhausen

32-22 (13-13)

2017. november 4., szombat, 19:30 óra, Leon

Abanca Ademar Leon – Dinamo Bucuresti

32-29 (18-15)

2017. november 4., szombat, 19:30 óra,Velenje

RK Gorenje Velenje – Elverum Handball

30-21 (14-12)

7. FORDULÓ

2017. november 9., csütörtök, 19:00 óra, Bukarest

Dinamo Bucuresti – Skjern Handbold

23-36 (8-18)

2017. november 11., szombat, 19:30 óra, Leon

Abanca Ademar Leon – RK Gorenje Velenje

28-24 (15-13)

2017. november 8., szerda, 19:00 óra, Elverum

Elverum Handball – Kadetten Schaffhausen

26-22 (12-9)

8. FORDULÓ

2017. november 16., csütörtök, 20:15 óra, Schaffhausen

Kadetten Schaffhausen – Abanca Ademar Leon

23-24 (10-15)

2017. november 19., vasárnap, 15:50 óra, Skjern

Skjern Handbold – Elverum Handball

35-25 (16-12)

2017. november 16., csütörtök, 19:00 óra, Velenje

RK Gorenje Velenje – Dinamo Bucuresti

33-29 (17-15)

9. FORDULÓ

2017. november 26., vasárnap, 18:00 óra, Bukarest

Dinamo Bucuresti – Elverum Handball

33-34 (16-16)

2017. november 25., szombat, 19:30 óra, Velenje

RK Gorenje Velenje – Kadetten Schaffhausen

27-21 (10-11)

2017. november 25., szombat, 19:30 óra, Leon

Abanca Ademar Leon – Skjern Handbold

26-31 (12-13)

10. FORDULÓ

2017. december 3., vasárnap, 17:00 óra, Elverum

Elverum Handball – Abanca Ademar Leon

25-30 (13-13)

2017. december 3., vasárnap, 16:00 óra, Skjern

Skjern Handbold – RK Gorenje Velenje

35-20 (18-9)

2017. november 30., csütörtök, 20:15 óra, Schaffhausen

Kadetten Schaffhausen – Dinamo Bucuresti

27-25 (14-14)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk