Első forduló

Csapat (nemzet)         

 –

Csapat (nemzet)

1. m.

2. m.

Σ

VfL Oldenburg (GER)

Bnei Hertzeliya (ISR)

41-20

36-20

77-40

Alba Fehérvár KC (HUN)

Vistal Gdynia (POL)

28-17

27-17

55-34

HB Dudelange (LUX)

HC Dunarea Braila (ROU)

12-43

10-36

22-79

Lugi HF (SWE)

Nykobing Falster HK (DEN)

23-25

20-29

43-54

SPONO Eagles (SUI)

KHF Pristina (KOS)

41-14

30-16

71-30

Dinamo-Sinara (RUS)

Succos Schoonmaak  (NED)

29-19

27-22

56-41

HC Holon (ISR)

Tertnes Bergen (NOR)

21-32

16-42

37-74

HZRK Grude ( BIH)

Corona 2010 Brasov (ROU)

16-43

17-40

33-83

Byasen Trondheim (NOR)

RK Zagorje (SLO)

32-20

25-20

57-40

Nantes Loire HB (FRA)

Alavarium/Love Tiles (POR)

47-16

34-11

81-27

DHK Banik Most (CZE)

BNTU-BelAZ Minsk (BLR)

28-23

30-32

58-55

ZRK Naisa Nis (SRB)

SG BBM Bietigheim (GER)

15-34

19-37

34-71

Galytchanka (UKR)

Pogon Szczecin (POL)

24-22

20-24

44-46

 Bukovicka Banja (SRB)

AC Latsia Nicosia (CYP)

38-14

33-20

71-34

Kuban (RUS)

OFN Ionias (GRE)

36-24

31-24

67-48

Issy Paris Hand (FRA)

LC Brühl Handball (SUI)

29-20

30-23

59-43

ACME-Zalgiris Kaunas (LTU)

Muratpasa Belediyesi (TUR)

27-30

24-25

51-55

HC Neistin (FAR)

CSM Ploiesti (ROU)

24-26

20-31

44-57

Vipers Kristianstad (NOR)

Cassano Magnano (ITA)

52-10

37-12

89-22

SKURU IK (SWE)

DHC Slavia Praha (CZE)

26-22

18-23

44-45

Brest Handball (FRA)

Madeura Andebol  (POR)

30-16

31-18

61-34

A vastag betűvel jelölt csapatok továbbjutottak a 2. fordulóba.

 

2016. szeptember 10., szombat, 18:00 óra, Székesfehérvár, 1. mérkőzés
Alba Fehérvár KC ­– Vistal Gdynia
28-17 (15-8)

 

2016. szeptember 18., vasárnap, 16:00 óra, Gdynia, 2. mérkőzés
Vistal Gdynia  ­– Alba Fehérvár KC
17-27 (8-14)

Továbbjutott az Alba Fehérvár KC 2 győzelemmel, 55-34-es gólkülönbséggel.

 


 

 2. forduló

Csapat/nemzet

Csapat/nemzet

1. m.

2. m.

Σ

HC Gomel (BLR)

HC Dunarea Braila

15-27

22-26

37-53

Dinamo-Sinara (RUS)

Brest Handball (FRA)

25-29

26-31

51-60

SG BBM Bietigheim (GER)

Corona 2010 Brasov (ROU)

37-24

23-19

60-43

ÉRD HC (HUN)

Isy Paris Hand (FRA)

30-26

29-26

59-52

DHC Slavia Praha (CZE)

Viborg HK (DEN)

23-29

22-36

45-65

CSM Ploiesti (ROU)

IUVENTA Michalovce (SVK)

19-43

14-49

33-92

Izvor Bukovicka Banja (SRB)

SERCODAK Dalfsen (NED)

26-34

28-25

54-59

SPONO Eagles (SUI)

Kuban (RUS)

23-35

28-38

51-73

HCM Roman (ROU)

Alba Fehérvár KC (HUN)

25-27

24-28

49-55

TuS Metzingen (GER)

DHK Banik Most (CZE)

30-22

29-25

59-47

Muratpasa Belediyesi (TUR)

Randers HK (DEN)

20-30

13-26

33-56

VfL Oldenburg (GER)

Fleury Loiret Handball (FRA)

29-22

23-26

52-48

Pogon Baltica Szczecin (POL)

Nykøbeng Falster HB (DEN)

29-35

28-33

57-68

Byasen Trondheim (NOR)

Tertnes Bergen (NOR)

33-27

29-26

62-53

Handball Club Lada (RUS)

Vipers Kristianstad (NOR)

29-23

26-32

55-55¹

Nantes Loire HB (FRA)

DVSC-TVP (HUN)

24-23

28-26

52-49

 A vastag betűvel jelölt csapatok továbbjutottak a 3. fordulóba. ¹A Handball Club Lada csapata idegenben lőtt több góllal jutott tovább.

 

2016. október 16., vasárnap, 15:30 óra, Érd, 1. mérkőzés
ÉRD HC – Issy Paris Hand
30-26 (13-10)

 

2016. október 23., vasárnap, 17:00 óra, Issy-Les-Moulineaux, 2. mérkőzés
Issy Paris Hand – ÉRD HC
26-29 (15-16)
Továbbjutott az ÉRD HC 2 győzelemmel, 59-52-es gólkülönbséggel.

 

2016. október 16., vasárnap, 11.00 óra, Roman, 1. mérkőzés
HCM Roman – Alba Fehérvár KC
25-27 (10-15)

 

2016. október 23., vasárnap, 17:00 óra, Székesfehérvár, 2. mérkőzés
Alba Fehérvár KC – HCM Roman
28-24 (15-9)
Továbbjutott az Alba Fehérvár KC 2 győzelemmel, 55-49-es gólkülönbséggel.

 

2016. október 15., szombat, 20:30 óra, Nantes/Reze, 1. mérkőzés
Nantes Loire Atlantique HB – DVCS-TVP
24-23 (12-14)

 

2016. október 22., szombat, 21:00 óra, Debrecen, 2. mérkőzés
DVCS-TVP – Nantes Loire Atlantique HB
26-28 (12-13)
Továbbjutott a Nantes Loire HB 2 győzelemmel, 52-49-es gólkülönbséggel.

 


 

3. forduló

Csapat/nemzet

Csapat/nemzet

1. m.

2. m.

Σ

Ankara Yenimahalle BSK (TUR)

TuS Metzingen (GER)

33-27

23-36

56-63

Hypo Niederösterreich (AUT)

Kuban (RUS)

23-29

26-32

49-61

Handball Club Lada (RUS)

Viborg HK (DEN)

29-26

28-22

57-48

SERCODAK Dalfsen (NED)

Nantes Loire HB (FRA)

21-31

28-31

49-62

TTH Holstebro (DEN)

VfL Oldenburg (GER)

25-27

21-31

46-58

IUVENTA Michalovce (SVK)

Alba Fehérvár KC (HUN)

23-28

19-27

42-55

Randers HK (DEN)

MKS Selgros Lublin (POL)

28-27

23-23

51-50

Indeco Conversano (ITA)

Nykøbing Falster HB (DEN)

24-36

22-36

46-72

HC Dunarea Braila (ROU)

Byasen Trondheim (NOR)

25-24

23-34

48-58

HC Podravka Vegeta (CRO)

SG BBM Bietigheim (GER)

16-23

20-24

36-47

ÉRD HC (HUN)

Dunaújvárosi KKA (HUN)

29-22

31-25

60-47

Super Amara Bera Bera (ESP)

Brest Handball (FRA)

20-25

19-23

39-48

A vastag betűvel jelölt csapatok továbbjutottak a csoportkörbe.

 

2016. november 12., szombat, 16:0 óra, Érd, 1. mérkőzés
ÉRD HC – Dunaújvárosi KKA
29-22 (15-9)

 

2016. november 19., szombat, 18:30 óra, Dunaújváros, 2. mérkőzés
Dunaújvárosi KKA – ÉRD HC
25-31 (10-14)
Továbbjutott az ÉRD HC 2 győzelemmel, 60-47-es gólkülönbséggel.

 

2016. november 20., vasárnap, 11.00 óra, Michalovce, 1. mérkőzés
IUVENTA Michalovce – Alba Fehérvár KC
23-28 (12-17)

 

2016. október 23., vasárnap, 15:00 óra, Székesfehérvár 2. mérkőzés
Alba Fehérvár KC – IUVENTA Michalovce
27-19 (16-11)
Továbbjutott az Alba Fehérvár KC 2 győzelemmel, 55-42-es gólkülönbséggel.

 


 

 Csoportmérkőzések, A-csoport

2017.01.07. – 18:00

VfL Oldenburg (GER)

– 

Nantes Loire HB (FRA)

30-27

2017.01.08. – 15:00

IK Sävehof (SWE)

Randers HK (DEN)

21-27

2017.01.14. – 14:00

Randers HK (DEN)

VfL Oldenburg (GER)

28-24

2017.01.14. – 16:00

IK Sävehof (SWE)

Nantes Loire HB (FRA)

23-36

2017.01.21. – 18:00

Nantes Loire HB (FRA)

Randers HK (DEN)

25-19

2017.01.22. – 14:00

VfL Oldenburg (GER)

IK Sävehof (SWE)

30-32

2017.01.29. – 14:00

Randers HK (DEN)

Nantes Loire HB (FRA)

26-26

2017.01.29. – 15:00

IK Sävehof (SWE)

VfL Oldenburg (GER)

37-33

2017.02.04. – 16:00

Randers HK (DEN)

IK Sävehof (SWE)

28-24

2017.02.04. – 16:00

Nantes Loire HB (FRA)

VfL Oldenburg (GER)

28-29

2017.02.12. – 14:00

Nantes Loire HB (FRA)

IK Sävehof (SWE)

34-30

2017.02.12. – 16:30

VfL Oldenburg (GER)

Randers HK (DEN)

24-25

 

1. Nantes Loire Atlantique HB (FRA) 6 4 1 1 186-157 29 9
2. Randers HK (DEN) 6 4 1 1 153-144 9 9
3. IK Sävehof (SWE) 6 2 0 4 167-188 -21 4
4. VfL Oldenburg (GER) 6 1 0 5 170-187 -17 2

 

 Csoportmérkőzések, B-csoport

2017.01.07. – 16:00

Kuban (RUS)

–   

Alba Fehérvár KC (HUN)

31-26

2017.01.07. – 18:00

HC Leipzig (GER)

Brest Handball (FRA)

15-34

2017.01.14. – 18:00

Brest Handball (FRA)

Kuban (RUS)

27-21

2017.01.14. – 18:00

HC Leipzig (GER)

Alba Fehérvár KC (HUN)

21-34

2017.01.21. – 16:00

Kuban (RUS)

HC Leipzig (GER)

32-24

2017.01.22. – 14:00

Alba Fehérvár KC (HUN)

Brest Handball (FRA)

25-25

2017.01.28. – 19:00

HC Leipzig (GER)

Kuban (RUS)

27-33

2017.01.29. – 17:00

Brest Handball (FRA)

Alba Fehérvár KC (HUN)

21-21

2017.02.04. – 16:00

Alba Fehérvár KC (HUN)

Kuban (RUS)

24-31

2017.02.05. – 17:00

Brest Handball (FRA)

HC Leipzig (GER)

23-20

2017.02.12. – 15:00

Alba Fehérvár KC (HUN)

HC Leipzig (GER)

29-27

2017.02.12. – 16:00

Kuban (RUS

Brest Handball (FRA)

25-20

 

1. Kuban (RUS) 6 5 0 1 173-148 25 10
2. Brest Bretagne Handball (FRA) 6 3 2 1 150-127 23 8
3. Alba Fehérvár KC (HUN) 6 2 2 2 159-156 3 6
4. HC Leipzig (GER) 6 0 0 6 134-185 -51 0

 

2017. január 17., szombat, 16:00 óra,  Krasznodar, 1. forduló
Kuban - Alba Fehérvár KC
31-26 (18-8)

 

2017. január 14., szombat,18:00 óra, Leipzig, 2. forduló
HC Leipzig - Alba Fehérvár KC
21-34 (8-14)

 

2017. január 22., vasárnap, 14:00 óra, Székesfehérvár, 3. forduló
Alba Fehérvár KC - Brest Bretagne Handball
25-25 (14-15)

 

2017. január 29., vasárnap, 17:00 óra, Brest, 4. forduló
Brest Bretagne Handball - Alba Fehérvár KC

21-21 (7-11)

 

2017. február 4., szombat, 17:15 óra, Székesfehérvár, 5. forduló
Alba Fehérvár KC – Kuban
24-31 (11-11)

 

2017. február 12., vasárnap, 15:00 óra, Székesfehérvár, 6. forduló
Alba Fehérvár KC - HC Leipzig
29-27 (14-11)

 

Csoportmérkőzések, C-csoport

2017.01.07. – 17:00

Rosztov-Don (RUS)

ÉRD HC (HUN)

27-24

2017.01.07. – 19:00

SG Bietigheim (GER)

Bysen Trondheim (NOR)

39-33

2017.01.15. – 16:00

Bysen Trondheim (NOR)

Rosztov-Don (RUS)

29-24

2017.01.15. – 16:00

ÉRD HC (HUN)

SG Bietigheim (GER)

35-27

2017.01.21. – 18:00

Bysen Trondheim (NOR)

ÉRD HC (HUN)

35-28

2017.01.21. – 19:00

SG Bietigheim (GER)

Rosztov-Don (RUS)

20-23

2017.01.28. – 17:00

Rosztov-Don (RUS)

SG Bietigheim (GER)

34-24

2017.01.29. – 15:30

ÉRD HC (HUN)

Bysen Trondheim (NOR)

34-22

2017.02.04. – 18:00

Bysen Trondheim (NOR)

SG Bietigheim (GER)

23-28

2017.02.05. – 15:00

ÉRD HC (HUN)

Rosztov-Don (RUS)

19-30

2017.02.11. – 17:00

Rosztov-Don (RUS)

Bysen Trondheim (NOR)

35-21

2017.02.12. – 15:00

SG Bietigheim (GER)

ÉRD HC (HUN)

28-25

 

1. Rosztov-Don (RUS) 6 5 0 1 173-137 36 10
2. SG Bietigheim (GER) 6 3 0 3 166-173 -7 6
3. ÉRD HC (HUN) 6 2 0 4 165-169 -4 4
4. Bysen Trondheim (NOR) 6 2 0 4 163-188 -25 4

 Az ÉRD HC csapata az egymás elleni eredménnyel, 1 győzelemmel, 1 vereséggel, 60-55-ös gólkülönbséggel végzett a harmadik helyen.

 

2017. január 7., szombat, 17:00 óra, Rosztov-Don, 1. forduló
Rosztov-Don - ÉRD HC
27-24 (16-11)

 

2017. január 15., vasárnap, 16:00 óra, Érd, 2. forduló
ÉRD HC - SG BBM Bietigheim
35-27 (17-16)

 

2017. január 21., szombat, 18:00 óra, Levanger, 3. forduló
Byasen Trondheim - ÉRD HC
35-28 (15-17)

 

2017. január 29., vasárnap, 15:30 óra, Érd, 4. forduló
ÉRD HC - Byasen Trondheim
34-22 (15-12)

 

2017. február 5., vasárnap, 15:00 óra, Érd, 5. forduló
ÉRD HC - Rosztov-Don
19-30 (10-13)

 

2017. február 12., vasárnap, 15:00 óra, Ludwigsburg, 6. forduló
SG BBM Bietigheim - ÉRD HC
28-25 (16-11)

 

Csoportmérkőzések, D-csoport

2017.01.07. – 15:00

Nykøbing Falster (DEN)

Handball Club Lada (RUS)

35-23

2017.01.07. – 16:00

Glassverket (NOR)

TuS Metzingen (GER)

16-22

2017.01.14. – 16:00

Handball Club Lada (RUS)

Glassverket (NOR)

32-21

2017.01.14. – 20:00

TuS Metzingen (GER)

Nykøbing Falster (DEN)

29-34

2017.01.21. – 16:00

Handball Club Lada (RUS)

TuS Metzingen (GER

26-27

2017.01.22. – 16:00

Glassverket (NOR)

Nykøbing Falster (DEN)

25-25

2017.01.28. – 15:00

Nykøbing Falster (DEN)

Glassverket (NOR)

32-32

2017.01.28. – 20:00

TuS Metzingen (GER)

Handball Club Lada (RUS)

23-24

2017.02.03. – 20:00

TuS Metzingen (GER)

Glassverket (NOR)

39-17

2017.02.04. – 16:00

Handball Club Lada (RUS)

Nykøbing Falster (DEN)

35-32

2017.02.11. – 16:00

Glassverket (NOR)

Handball Club Lada (RUS)

26-25

2017.02.12. – 15:00

Nykøbing Falster (DEN)

TuS Metzingen (GER)

36-36

 

1. Nykøbing Falster Handboldklub (DEN) 6 2 3 1 194-180 14 7
2. TuS Metzingen (GER) 6 3 1 2 176-153 23 7
3. Handball Club Lada (RUS) 6 3 0 3 165-164 1 6
4. Glassverket (NOR) 6 1 2 3 137-175 -38 4

 A Nykøbing Falster Handboldklub csapata az egymás elleni eredménnyel, 1 győzelemmel, 1 döntetlennel, 70-65-ös gólkülönbséggel végzett az első helyen.

 


 

Negyeddöntők

Csapat/nemzet

Csapat/nemzet

1. m.

2. m.

Σ

Randers HK (DEN)

Nykøbing Falster (DEN)

27-24

23-28

50-52

SG BBM Bietigheim (GER)

Kuban (RUS)

33-26

26-31

59-57

Brest Handball (FRA)

Rosztov-Don

21-26

19-28

40-54

TuS Metzingen (GER)

Nantes Loire HB (FRA)

27-23

31-28

58-51

A vastag betűvel jelölt csapatok továbbjutottak az elődöntőbe.

 


 

Elődöntők

Csapat/nemzet

Csapat/nemzet

1. m.

2. m.

Σ

SG BBM Bietigheim (GER)

Nykøbing Falster (DEN)

38-27

 

 

TuS Metzingen (GER)

Rosztov-Don

18-29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk